anaconda 13.21.261 - en to he translation catalogue (763 entries)

en: 
    
    Press 'OK' to choose a different partitioning option.
he: 
    
    יש ללחוץ על 'אישור' לאפשרויות שונות לבחירת מחיצות.

en: 
    
    Press 'OK' to exit the installer.
he: 
    
    יש להקיש 'אישור' ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
he: 
    
    תכנית ההתקנה זיהתה %s MB זיכרון RAM.‏

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
he: 
    
    שגיאה לא מוכרת. מבטל.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
he: 
    
    אזהרה!!! שרת ה־VNC מופעל ללא ססמה!
    ניתן להשתמש באפשרות האתחול vncpassword=<password>‎‏‏
    בכדי לאבטח את השרת.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
he: 
    
    בחרת להתחבר ל־vncviewer מאזין.
    במקרה זה, אין צורך בססמה. אם תוקלד ססמה 
    נשתמש בה במקרה שההתחברות 
    ל-vncviewer תיכשל

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
he: 
    
    בחרת להפעיל vnc עם ססמה.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
he:   <Tab>/<Alt-Tab> ניווט בין מרכיבים   |  <Space> בחירה   |  <F12> מסך הבא

en:  against anaconda at %s
he:  כנגד anaconda ב־%s

en:  with the provider of this software.
he: לספק תכנה זו.

en: %s Installer
he: מתקין %s

en: %s directory:
he: תיקיית %s:

en: '%s' is an invalid IP address.
he: הכתובת '%s' אינה כתובת חוקית.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
he: הכתובת '%s' אינה כתובת IPv6 חוקית.

en: (Max size is %s MB)
he: (הגודל המרבי הוא ‎%s MB)

en: <Enter> to exit
he: ליציאה יש להקיש <Enter>

en: <Not Applicable>
he: <לא ישים>

en: <b>Device number:</b>
he: <b>מספר ההתקן:</b>

en: <b>Repository _name:</b>
he: ‏<b>_שם המאגר:</b>

en: <b>Repository _type:</b>
he: ‏<b>_סוג המאגר:</b>

en: <i>%s</i>
he: ‏<i>%s</i>

en: A boot loader password prevents users from changing kernel options, increasing security.
he: ססמה לטעינת מערכת הפעלה מונעת ממשתמשים לשנות אפשרויות המועברות לגרעין המערכת במהלך האתחול ובכך משפרת את האבטחה.

en: A minimum swap file size of %d MB is recommended.  Please enter a size for the swap file:
he: מומלץ להגדיר קובץ דפדוף בגודל מזערי של לפחות %d MB. נא להזין את גודל קובץ הדפדוף הרצוי:

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
he: ססמה תמנע ממאזינים לא מורשים להתחבר ולעקוב אחרי מהלך ההתקנה שלך. נא להקליד ססמה לצורך ההתקנה

en: A screenshot named '%s' has been saved.
he: תצלום המסך בשם '%s' נשמר.

en: A swap file is strongly recommended. Failure to create one could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure you wish to continue?
he: מומלץ בתוקף ליצור קובץ דפדוף. וויתור על יצירתו עלול לגרום ליציאה לא תקינה של תכנת ההתקנה. האם להמשיך בכל אופן?

en: A value is required for the field %s
he: נדרש ערך עבור השדה %s

en: Absolute Symlinks
he: קישורים סימבוליים מוחלטים

en: Add Device
he: הוספת התקן

en: Add Partition
he: הוספת מחיצה

en: Add Repository
he: הוספת מאגר

en: Add Swap
he: הוסף מחיצת דפדוף

en: Add _iSCSI target
he: הוספת מטרת _iSCSI

en: Additional Size Options
he: אפשרויות גודל נוספות

en: Advanced Storage Options
he: אפשרויות אחסון מתקדמות

en: Afrikaans
he: אפריקנית

en: Allowable _Drives:
he: _כוננים מותרים:

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices
he: כמו כן הוסף ססמה זו לכל ההתקנים המוצפנים הקיימים

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices to streamline the boot process
he: כמו כן הוסף את אותה ססמה לכל הכוננים המוצפנים בכדי לפשט את תהליך הפעלת המחשב מחדש

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
he: אירעה שגיאה - לא נמצאו התקנים חוקיים שניתן ליצור עליהם מערכות קבצים. לאיתור הגורם יש לבדוק את החומרה של המחשב.

en: An error occurred mounting the source device %s.  This may happen if your ISO images are located on an advanced storage device like LVM or RAID, or if there was a problem mounting a partition.  Click exit to abort the installation.
he: אירעה שגיאה במהלך עיגון כונן המקור %s. זה עלול לקרות במידה וקבצי ה־ISO שלך ממוקמים על גבי התקן אחסון מתקדם כגון LVM או RAID או מסיבה אחרת של כישלון בעיגון המחיצה. יש ללחוץ על יציאה לצורך נטישת ההתקנה.

en: An error occurred trying to bring up the %s network interface.
he: אירעה שגיאה בזמן ניסיון להפעיל את התקן הרשת ‎%s.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: אירעה שגיאה בניסיון לעגן חלק או את כל המחיצות במערכת שלך. יתכן שחלקן מעוגנות תחת %s.‏
    
    נא ללחוץ <return> לכניסה לשורת הפקודה. ביציאה משורת הפקודה תבוצע אוטומטית הפעלת המחשב מחדש.

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
he: אירעה שגיאה בניסיון לבטל את עיגון הכונן. כדאי לבדוק שאין שימוש ב־%s מתוך שורת הפקודה הפתוחה ב־tty2 ואחר כך ללחוץ "אישור" בכדי לנסות שנית.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
he: אירעה שגיאה במהלך ניסיון לטעינת מרכיב של תכנת ההתקנה.
    
    className = %s

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
he: שגיאה אירעה בזמן ניסיון ליצור את %s.  אחד ממרכיבי הנתיב אינו תיקייה. זוהי שגיאה חמורה וההתקנה אינה יכולה להמשך.
    
    יש ללחוץ <enter> ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
he: התרחשה שגיאה בזמן שמירת תצלום המסך. במידה ושגיאה זו מתרחשת בזמן התקנת חבילה, יתכן ויהיה צורך לנסות שוב מספר פעמים לפני שתצליח.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
he: קרתה שגיאה לא צפויה. כנראה שהדבר נגרם עקב טעות בתכנת ההתקנה. נא לשמור עותק מפורט של הודעת השגיאה ולדווח עליה

en: Apple Bootstrap
he: תהליך טעינת מערכת של Apple

en: Arabic
he: ערבית

en: Are you sure you want to delete the logical volume "%s"?
he: האם ברצונך למחוק את הכרך הלוגי "%s"?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
he: האם לאפס את השינויים ולהחזיר את טבלת המחיצות למצבה המקורי?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
he: האם ברצונך לדלג על הזנת ססמה עבור התקן %s?‏
    
    דילוג על שלב זה יגרום לכך שתכולת הכונן לא תהיה זמינה במהלך ההתקנה.

en: Assamese
he: אסאמית

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
he: ליצירת קבוצת כרכים של LVM נדרשת לפחות מחיצה אחת שתשמש ככרך פיזי.
    
    ראשית יש ליצור מחיצה או מערך כוננים (RAID) מסוג "כרך פיזי (LVM)" ואז יהיה ניתן לבחור את האפשרות "LVM" מחדש.

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
he: ליצירת התקן RAID נדרשות לפחות שתי מחיצות RAID תכנה.
    
    ראשית, יש ליצור לפחות שתי מחיצות מסוג "RAID בתכנה" ואז לבחור מחדש את האפשרות "RAID".

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
he: מנסה להתחבר ללקוח ה־VNC במחשב %s...

en: Automatic Partitioning Errors
he: שגיאות בחלוקה אוטומטית למחיצות

en: BIOS Drive Order
he: סדר כונני BIOS

en: Back
he: אחורה

en: Bad bootproto %s specified in network command
he: בפקודת הרשת מצוין פרוטוקול הפעלה שגוי %s

en: Bengali
he: בנגלית

en: Bengali(India)
he: בנגלית(הודו)

en: Boot Loader Configuration
he: תצורת מנהל האתחול

en: Boot label contains illegal characters
he: תווית ההפעלה מכילה תווים לא חוקיים

en: Boot loader device
he: התקן מנהל האתחול

en: Boot loader operating system list
he: רשימת מערכות ההפעלה של מנהל האתחול

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
he: מחיצות הפעלה (boot) יכולות להיות רק על התקני RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a RAID device.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי התקן RAID.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי כרך לוגי.

en: Bootable partitions cannot be on an %s filesystem.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי מערכת קבצים מסוג %s.

en: Bootable partitions cannot be on an encrypted block device
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי כונן מוצפן

en: Bootloader
he: מנהל אתחול

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: C_ontinue
he: ה_משך

en: Cancel
he: בטל

en: Cancelled
he: מבוטל

en: Cannot Delete
he: לא ניתן למחוק

en: Cannot find ks.cfg on removable media.
he: קובץ ks.cfg לא נמצא על מדיה שליפה.

en: Caps Lock is on.
he: מקש ה־Caps Lock לחוץ.

en: Catalan
he: קטלנית

en: Change Disc
he: יש להחליף דיסק

en: Change _password
he: שנוי _ססמה

en: Checking
he: בודק

en: Checking "%s".
he: בודק את "%s".

en: Checking dependencies in packages selected for installation
he: מתבצעת בדיקת תלויות בחבילות שנבחרו להתקנה...

en: Checking filesystem on %s
he: בדיקת מערכת קבצים על %s

en: Checking media.
he: בודק את המדיה.

en: Checksum Test
he: בדיקת סכום ביקורת

en: Chinese(Simplified)
he: סינית(מפושטת)

en: Chinese(Traditional)
he: סינית(מסורתית)

en: Choose "%s" to test the disc currently in the drive, or "%s" to eject the disc and insert another for testing.
he: יש לבחור "%s" כדי לבדוק את הדיסק שנמצא בכונן, או "%s" כדי להוציא את הדיסק ולהכניס דיסק אחר לבדיקה.

en: Choose a Language
he: בחירת שפה

en: Choose a passphrase for this encrypted partition. You will be prompted for the passphrase during system boot.
he: יש לבחור ססמה עבור מחיצה מוצפנת זו. הססמה תידרש בזמן הפעלת המערכת.

en: Complete
he: הסתיים

en: Completed
he: הושלם

en: Con_firm:
he: אי_שור:

en: Configure FCoE Parameters
he: פרמטרים ל־FCoE

en: Configure TCP/IP
he: הגדרות TCP/IP

en: Configure _proxy
he: הגדרת _מתווך רשת

en: Configuring Network Interfaces
he: מבצע הגדרת מנשקי רשת

en: Confirm
he: אשר

en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

en: Confirm Reset
he: אישור איפוס

en: Confirm passphrase:
he: אישור ססמה:

en: Confirm:
he: אימות:

en: Congratulations
he: מזל טוב

en: Congratulations, your %s installation is complete.
he: מזל טוב, התקנת ‎%s שלך הושלמה.

en: Connected!
he: מחובר!

en: Continue
he: המשך

en: Copying live image to hard drive.
he: מעתיק עותק חי לכונן הקשיח.

en: Could not allocate requested partitions: %s.
he: לא ניתן היה להקצות את המחיצות שנדרשו: %s.

en: Couldn't Mount ISO Source
he: לא ניתן לעגן מקור ISO

en: Croatian
he: קרואטית

en: Customize _later
he: ביצוע התאמות _מאוחר יותר

en: Czech
he: צ'כית

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
he: המשתנה DISPLAY אינו מוגדר. מפעיל התקנה טקסטואלית.

en: Danish
he: דנית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Boot _Target
he: י_עד אתחול ברירת מחדל

en: Dependency Check
he: בדיקת תלויות

en: Device
he: התקן

en: Device %s does not appear to contain an installation image.
he: לא נראה שההתקן %s מכיל קבצי התקנה.

en: Device %s is encrypted. In order to access the device's contents during installation you must enter the device's passphrase below.
he: ההתקן %s מוצפן. בכדי לגשת לתכולתו במהלך ההתקנה, חובה להקליד את ססמת ההתקן בתיבה להלן.

en: Devices
he: התקנים

en: Directory holding image:
he: תיקייה המכילה את קובץ ההתקנה:

en: Dirty File Systems
he: מערכות קבצים פגועות

en: Disc Found
he: הדיסק נמצא

en: Disc Not Found
he: הדיסק לא נמצא

en: Do _Not Format
he: _לא לבצע פורמט

en: Do you have a driver disk?
he: האם ברשותך דיסק מנהלי התקנים?

en: Do you wish to load any more driver disks?
he: האם ברצונך לטעון עוד דיסקים עם מנהלי התקנים?

en: Done
he: בוצע

en: Driver Disk Source
he: מקור דיסק מנהלי התקנים

en: Driver disk
he: דיסק מנהלי התקנים

en: Due to system changes, your boot loader configuration can not be automatically updated.
he: עקב שינויים במערכת, לא ניתן לעדכן אוטומטית את הגדרות מנהל האתחול שלך.

en: Duplicate Device
he: התקן כפול

en: Duplicate Label
he: תווית כפולה

en: Dutch
he: הולנדית

en: EFI System Partition
he: מחיצת מערכת EFI

en: E_xit Installer
he: _יציאה מתכנית ההתקנה

en: Edit
he: עריכה

en: Edit LVM Volume Group
he: עריכת קבוצת כרכים מסוג LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
he: עריכת קבוצת כרכים מסוג LVM‏: %s

en: Edit Logical Volume: %s
he: עריכת כרך לוגי: %s

en: Edit Partition: %s
he: עריכת מחיצה: ‎%s

en: Edit RAID Device
he: עריכת התקן RAID

en: Edit RAID Device: %s
he: עריכת התקן RAID‏: ‎%s

en: Edit Repository
he: עריכת מאגר

en: Eject Disc
he: הוצא דיסק

en: Enable IPv4 support
he: הפעלת תמיכה ב־IPv4

en: Enable IPv6 support
he: הפעלת תמיכה ב־IPv6

en: Enable network interface
he: הפעל מנשק רשת

en: Encrypt device?
he: להצפין את ההתקן?

en: English
he: אנגלית

en: Enter Boot Loader Password
he: ססמת מנהל אתחול

en: Enter Module Parameters
he: פרמטרים למודול

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
he: יש להקליד את ססמת טעינת מערכת ההפעלה ולאשר אותה. (יש לשים לב שיתכן ומפת המקלדת של ה־BIOS שונה ממפת המקלדת הרגילה.)

en: Enter a label for the boot loader menu to display. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
he: יש להזין תווית שתוצג בתפריט מנהל האתחול. ההתקן (או הכונן ומספר המחיצה) הוא ההתקן ממנו תופעל המערכת.

en: Enter passphrase for encrypted partition
he: יש להזין את הססמה עבור המחיצה המוצפנת

en: Enter passphrase:
he: יש להזין את הססמה:

en: Enter the IPv4 and/or the IPv6 address and prefix (address / prefix).  For IPv4, the dotted-quad netmask or the CIDR-style prefix are acceptable. The gateway and name server fields must be valid IPv4 or IPv6 addresses.
he: יש להקליד כתובת וקידומת IPv4 ו/או IPv6 (כתובת/קידומת). עבור IPv4 ניתן להשתמש במסכת רשת המורכבת מ־‏4 מספרים עשרוניים או מקידומת בסגנון CIDR. שדות הנתב ושרת השמות חייבים להכיל כתובות IPv4 או IPv6 חוקיות.

en: Erase ALL disks, and perform a fresh install
he: מחק את כל הדיסקים, ובצע התקנה נקיה

en: Error
he: שגיאה

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
he: שגיאה - שם הכרך הלוגי %s אינו חוקי.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
he: שגיאה - שם הכרך הלוגי מכיל רווחים או תווים אחרים שאינם חוקיים. התווים המותרים בשם הם אותיות לועזיות, ספרות, '.' או '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
he: שגיאה - שם קבוצת הכרכים %s אינו חוקי.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
he: שגיאה - שם קבוצת הכרכים מכיל רווחים או תווים אחרים שאינם חוקיים. התווים המותרים בשם הם אותיות לועזיות, ספרות, '.' או '_'.

en: Error Installing Package
he: שגיאה בהתקנת חבילה

en: Error Parsing Kickstart Config
he: שגיאה בפענוח הגדרות kickstart

en: Error Partitioning
he: שגיאה בחלוקה למחיצות

en: Error Running Transaction
he: שגיאה בביצוע הפעולה

en: Error Saving Screenshot
he: ארעה שגיאה בשמירת תצלום המסך

en: Error Setting Up Repository
he: שגיאה בהגדרת המאגר

en: Error With Data
he: שגיאה בנתונים

en: Error downloading kickstart file
he: שגיאה בהורדת קובץ kickstart

en: Error downloading updates image
he: שגיאה בהורדת קובץ עדכונים

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
he: שגיאה ב־%s בשורה %d של קובץ ה־kickstart‏ %s.

en: Error opening kickstart file %s: %m
he: שגיאה בפתיחת קובץ kickstart בשם %s:‏ %m

en: Error processing %%ksappend lines: %s
he: שגיאה בעיבוד שורות ‎:%%ksappend ‏%s

en: Error reading contents of kickstart file %s: %m
he: התרחשה שגיאה במהלך קריאת תוכנו של קובץ kickstart ‏%s: ‏%m

en: Error with Hostname
he: שגיאה בשם המחשב

en: Error with Partitioning
he: שגיאה בחלוקה למחיצות

en: Error with Password
he: ססמה לא נכונה

en: Error with passphrase
he: ססמה שגויה

en: Error!
he: שגיאה!

en: Estonian
he: אסטונית

en: Exit
he: יציאה

en: Exit installer
he: יציאה מתכנית ההתקנה

en: Exiting
he: יציאה

en: Extended
he: מורחב

en: Failed to mount driver disk.
he: עגינת דיסק מנהלי התקנים נכשלה.

en: Failed to mount partition.
he: כישלון בעגינת מחיצה.

en: Failed to mount updates disk
he: עיגון דיסק העדכונים נכשל

en: Failed to read directory %s: %m
he: קריאת התיקייה %s נכשלה: %m

en: File System _Type:
he: _סוג מערכת הקבצים:

en: Fill all space _up to (MB):
he: תפוס את כל המקום ה_פנוי עד ל(MB):‏

en: Fill to maximum _allowable size
he: תפוס את המקום הפנוי עד למקסימום ה_מותר

en: Finishing upgrade
he: מסיים את השדרוג

en: Finishing upgrade process.  This may take a little while.
he: מסיים את תהליך השדרוג.  יש להמתין זמן מה.

en: Finnish
he: פינית

en: First BIOS drive:
he: כונן BIOS ראשון:

en: First sector of boot partition
he: בתחילת המחיצה המשמשת לטעינת מערכת

en: Flashing %s port lights for %d seconds.
he: הבהוב נוריות יציאת הרשת %s למשך %d שניות.

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
he: במהלך החלוקה האוטומטית למחיצות הופיעו האזהרות להלן:
    
    %s

en: Force to be a _primary partition
he: הכרח להיות מחיצה _ראשית

en: Format
he: פרמט

en: Format Warning
he: אזהרה לפני ביצוע פורמט

en: Format Warnings
he: אזהרות ביצוע פורמט

en: Format as Swap?
he: לאתחל כשטח דפדוף (swap)?

en: Format?
he: לבצע פורמט?

en: Formatting
he: מפרמט

en: Found local installation media
he: זוהתה מדיית התקנה מקומית

en: Fourth BIOS drive:
he: כונן BIOS רביעי:

en: Free
he: פנוי

en: Free Space
he: מקום פנוי

en: Free Space (MB)
he: מקום פנוי (MB)

en: Free Space:
he: מקום פנוי:

en: French
he: צרפתית

en: Gateway:
he: נתב:

en: German
he: גרמנית

en: Go _back
he: _אחורה

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
he: ההתקנה גרפית אינה זמינה. מפעיל התקנה טקסטואלית.

en: Greek
he: יוונית

en: Gujarati
he: גוג'ראטית

en: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Hard Drive
he: HTTP/FTP
    תקליטור/DVD
    NFS
    כונן קשיח

en: Hard Drives
he: כוננים קשיחים

en: Hard drive
he: כונן קשיח

en: Hebrew
he: עברית

en: Hindi
he: הינדית

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
he: אורכו של שם המחשב חייב להיות בן 255 תווים ומטה.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
he: שם המחשב חייב להתחיל בתו חוקי בתחום 'a-z', 'A-Z' או '0-9'

en: Hostname:
he: שם מחשב:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.'
he: שם המחשב יכול להכיל רק את התווים 'a-z', 'A-Z', '-' או '.'

en: How would you like to modify your drive configuration?
he: באיזה אופן ברצונך לשנות את תצורת הכונן?

en: Hungarian
he: הונגרית

en: I _don't want to create a swap file
he: _איני רוצה ליצור קובץ דפדוף

en: I _want to create a swap file
he: אני _רוצה ליצור קובץ דפדוף

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
he: מנקודה זו לא ניתן לחזור לשלב הקודם. הדרך היחידה היא לנסות מחדש.

en: IP address is missing.
he: חסרה כתובת IP.

en: IPv4 Address:
he: כתובת IPv4:

en: IPv4 CIDR prefix must be between 0 and 32.
he: קידומת CIDR של IPv4 חייבת להיות בין 0 ו־‏32.

en: IPv4 Needed for NFS
he: ‏IPv4 נדרש עבור NFS

en: IPv4 address:
he: כתובת IPv4:

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
he: כתובות IPv4 חייבות להכיל ארבעה מספרים בתחום 0 עד 255 המופרדים בנקודות.

en: IPv6 address:
he: כתובת IPv6:

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Identify
he: זיהוי

en: Identify NIC
he: זיהוי יציאת רשת

en: If you would like to test additional media, insert the next disc and press "%s". Testing each disc is not strictly required, however it is highly recommended.  Minimally, the discs should be tested prior to using them for the first time. After they have been successfully tested, it is not required to retest each disc prior to using it again.
he: לבדיקת מדיה נוספת, יש להכניס את הדיסק הבא וללחוץ "%s". לא נדרשת בדיקה קפדנית של כל דיסק, אבל פעולה זו מאוד מומלצת. לכל הפחות, כדאי לבדוק את הדיסקים לפני השימוש הראשון בהם. אחרי שהם נבדקו בהצלחה, אין צורך לבצע בדיקה חוזרת לשימוש נוסף.

en: Illegal Logical Volume Name
he: שם כרך לוגי לא חוקי

en: Illegal logical volume name
he: שם כרך לוגי לא חוקי

en: Illegal size
he: גודל לא חוקי

en: Iloko
he: איוקו

en: In which time zone are you located?
he: מהו אזור הזמן בו ממוקמת המערכת?

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Info
he: מידע

en: Initializing iSCSI initiator
he: מאתחל יוזם iSCSI

en: Insert Driver Disk
he: נא להכניס דיסק מנהלי התקנים

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
he: יש להכניס דיסק מנהלי התקנים אל ‎/dev/%s וללחוץ "אישור" להמשך.

en: Insert your updates disk into %s and press "OK" to continue.
he: יש להכניס את דיסק העדכונים אל %s וללחוץ "אישור" להמשך.

en: Install
he: התקנה

en: Install Window
he: חלון התקנה

en: Install class forcing text mode installation
he: סוג התקנה זה, מאלץ התקנה שאינה גרפית

en: Install on System
he: התקן על המחשב

en: Install the live CD to your hard disk
he: התקנת live CD לכונן הקשיח

en: Install to Hard Drive
he: התקנה לכונן הקשיח

en: Installation Key
he: מפתח התקנה

en: Installation Method
he: שיטת התקנה

en: Installation Progress
he: התקדמות התקנה

en: Installation cannot continue.
he: לא ניתן להמשיך בהתקנה.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  The default layout is suitable for most users.  Select what space to use and which drives to use as the install target.
he: ההתקנה דורשת חלוקה למחיצות של הכונן הקשיח שלך.  פריסת מחיצות ברירת המחדל טובה מספיק עבור רוב המשתמשים.  נא לבחור את השטח והכוננים שישמשו כיעד התקנה.

en: Installing %s
he: התקנה %s

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
he: מתקין על התקן FireWire.  אין וודאות שתתקבל מערכת עובדת.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
he: מתקין על התקן USB.  אין וודאות שתתקבל מערכת עובדת.

en: Invalid Directories
he: תיקיות לא תקינות

en: Invalid Duration
he: משך זמן לא חוקי

en: Invalid Prefix
he: קידומת לא חוקית

en: Invalid Proxy URL
he: כתובת מתווך לא חוקית

en: Invalid Repository Name
he: שם המאגר לא תקין

en: Invalid Repository URL
he: כתובת מאגר לא תקינה

en: Invalid Volume Group Name
he: שם קבוצת הכרכים לא חוקי

en: Invalid mount point
he: נקודת עיגון לא חוקית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Kannada
he: קאנאדה

en: Kernel Parameters
he: פרמטרים ל־kernel

en: Keyboard Selection
he: בחירת מקלדת

en: Keyboard Type
he: סוג המקלדת

en: Kickstart Error
he: שגיאת Kickstart

en: Korean
he: קוריאנית

en: LVM Volume Groups
he: קבוצות כרכים LVM

en: Label
he: תווית

en: Language Selection
he: בחירת שפה

en: Load another disk
he: טען דיסק אחר

en: Load driver disk
he: טען דיסק מנהלי התקנים

en: Loading
he: טוען

en: Loading %s driver
he: טעינת מנהל ההתקן %s

en: Loading SCSI driver
he: טעינת מנהל התקן SCSI

en: Local CD/DVD
he: ‏CD/DVD מקומי

en: Logical Volume Name
he: שם כרך לוגי

en: Logical Volume Name:
he: שם כרך לוגי:

en: Looking for installation images on CD device %s
he: מחפש קבצי התקנה בכונן תקליטורים %s

en: Looking for installation images on CD device %s
he: מחפש קבצי התקנה בכונן תקליטורים %s‏

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Maithili
he: מאיתילית

en: Make LVM Volume Group
he: יצירת קבוצת כרכים מסוג LVM

en: Make Logical Volume
he: יצירת כרך לוגי

en: Make RAID Device
he: יצירת התקן RAID

en: Malay
he: מלאית

en: Malayalam
he: מלאית

en: Manual TCP/IP Configuration
he: תצורת TCP/IP ידנית

en: Manually choose
he: בחירה ידנית

en: Marathi
he: מרטהי

en: Master Boot Record (MBR)
he: רשומת אתחול ראשית (MBR)

en: Media Check
he: בדיקת מדיה

en: Media Detected
he: זוהתה מדיה

en: Mi_grate filesystem to:
he: הגי_רת מערכת הקבצים ל:

en: Migrate File Systems
he: הגירת מערכות קבצים

en: Missing Group
he: קבוצה חסרה

en: Missing ISO 9660 Image
he: חסר קובץ ISO 9660

en: Missing Information
he: חסר מידע

en: Missing Package
he: חבילה חסרה

en: Missing Protocol
he: פרוטוקול חסר

en: More Driver Disks?
he: עוד דיסקים המכילים מנהלי התקנים?

en: Mount Point
he: נקודת עיגון

en: Mount Point/
    RAID/Volume
he: נקודת עיגון/
    כרך/RAID

en: Mount failed
he: עגינה נכשלה

en: Mount point in use
he: נקודת עיגון תפוסה

en: NFS Setup
he: התקנת NFS

en: NFS directory
he: תיקיית NFS

en: NFS server name:
he: שם שרת NFS:

en: Name Server:
he: שם שרת DNS:

en: Name in use
he: שם בשימוש

en: Nameserver:
he: שרת שמות מתחם:

en: Nepali
he: נפאלית

en: Network Error
he: שגיאת רשת

en: Networking Device
he: התקן רשת

en: No
he: לא

en: No Drives Found
he: לא נמצאו כוננים

en: No Media Found
he: לא נמצאה מדיה

en: No Network Available
he: אין רשת זמינה

en: No Software Repos Enabled
he: לא נבחרו מאגרי תכנה

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
he: לא נטענו מנהלי התקנים עבור המערכת שלך. האם ברצונך לטעון כעת?

en: No driver found
he: מנהל התקן לא נמצא

en: No drivers found
he: לא נמצאו מנהלי התקן

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
he: לא נמצאו מנהלי התקן לטעינה ידנית. האם ברצונך להשתמש בדיסק מנהלי התקן?

en: No free slots
he: אין חריצים פנויים

en: No free space
he: אין מקום פנוי

en: No installation media was found. Please insert a disc into your drive and try again.
he: לא נמצאה מדייה להתקנה. נא להכניס דיסק לתוך הכונן ולנסות שוב.

en: No partitions are available to resize.  Only physical partitions with specific filesystems can be resized.
he: אין מחיצות שניתן לשנות את גדלן. רק מחיצות פיזיות המכילות מערכות קבצים מסוימות ניתנות לשינוי גודל.

en: No password
he: אין ססמה

en: Northern Sotho
he: סות'ו הצפונית

en: Norwegian(Bokmål)
he: נורווגית

en: Not enough physical volumes
he: אין מספיק כרכים פיזיים

en: Not enough space
he: אין מספיק מקום

en: Notice
he: התראה

en: Number of _spares:
he: מספר כוננים _חלופיים:

en: OK
he: אישור

en: Original File System Label:
he: תווית מערכת קבצים מקורית:

en: Original File System Type:
he: סוג מערכת קבצים מקורית:

en: Oriya
he: אורייה

en: PPC PReP Boot
he: תהליך טענת מערכת PReP עבור מעבדי PPC

en: Package Installation
he: התקנת חבילות

en: Packages in %s
he: חבילות ב־%s

en: Partition
he: מחיצה

en: Partitioning
he: חלוקה למחיצות

en: Partitioning Errors
he: שגיאות בחלוקה למחיצות

en: Partitioning Type
he: אופן חלוקה למחיצות

en: Partitioning Warning
he: אזהרת מחיצה

en: Partitioning Warnings
he: אזהרות בחלוקה למחיצות

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  To do this, select the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
he: מחיצות מסוג '%s' חייבות להיות מוכלות בכונן בודד. לצורך כך יש לבחור את הכונן מהרשימה 'כוננים מותרים'.

en: Passphrase
he: ססמה

en: Passphrase for encrypted device
he: ססמה עבור התקן מוצפן

en: Password
he: ססמה

en: Password (confirm):
he: ססמה (אימות):

en: Password Length
he: אורך ססמה

en: Password Mismatch
he: ססמה לא זהה

en: Password:
he: ססמה:

en: Passwords do not match
he: ססמאות לא מתאימות

en: Passwords don't match
he: ססמאות לא מתאימות

en: Performing post-installation configuration
he: מבצע הגדרות אחרי התקנה

en: Performing post-upgrade configuration
he: מבצע הגדרות אחר שדרוג

en: Persian
he: פרסית

en: Physical Volumes to _Use:
he: כרכים פיזיים _לשימוש:

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know it and do not make a typing mistake.
he: נא לבחור ססמה למשתמש root. יש להקלידה פעמיים על מנת להבטיח שהנך זוכר אותה ולא טעית בהקלדה.

en: Please enter a logical volume name.
he: יש להזין שם כרך לוגי.

en: Please enter a volume group name.
he: יש להזין שם עבור קבוצת הכרכים.

en: Please enter an NFS server and path.
he: יש להזין את שם שרת NFS ואת שם התיקייה.

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.
he: נא להזין פרמטרים מופרדים ברווחים עבור המודול %s. אם לא ידוע איזה פרמטרים לספק, ניתן לדלג על מסך זה בלחיצת כפתור "אישור".

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
he: יש להתחבר בעזרת vnc אל %s כדי להתחיל בהתקנה.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
he: יש להתחבר בעזרת vnc כדי להתחיל בהתקנה.

en: Please provide the configuration information for this software repository.
he: יש לספק הגדרות עבור מאגר תכנה זה.

en: Please select any additional repositories that you want to use for software installation.
he: ניתן לבחור מאגרים נוספים עבור התקנת תכנה.

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
he: נא לבחור את מנהל ההתקן שברצונך לטעון מהרשימה להלן. אם מנהל ההתקן אינו ברשימה וברשותך דיסק מנהלי התקנים, נא ללחוץ F2.

en: Please shutdown to use the installed system.
he: נא להפעיל מחדש את המחשב כדי להשתמש במערכת שהותקנה.

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Portuguese(Brazilian)
he: פורטוגזית(ברזיל)

en: Post Upgrade
he: סיום שדרוג

en: Prefix must be between 1 and 32 for IPv4 networks or between 1 and 128 for IPv6 networks
he: הקידומת חייבת להיות בין 1 ל־‏32 עבור רשתות IPv4 או בין 1 ל־‏128 עבור רשתות IPv6

en: Preparing transaction from installation source
he: מתכונן להתקנה

en: Press <enter> for a shell
he: יש להקיש <enter> לקבלת שורת פקודה

en: Proceed with upgrade?
he: להמשיך עם השדרוג?

en: Proxy U_RL (host:port)
he: כתובת מתווך (מארח:פורט)

en: Proxy pass_word
he: סס_מת מתווך רשת

en: Proxy u_sername
he: _משתמש מתווך הרשת

en: Punjabi
he: פאנג'בי(הודי -ארי)

en: RAID Device
he: התקן RAID

en: RAID Devices
he: התקני RAID

en: RAID _Device:
he: התקן RAID:

en: RAID _Level:
he: _רמת RAID:

en: RAM detected (MB):
he: זיכרון RAM זוהה (MB):‏

en: Re_boot
he: א_תחול

en: Re_set
he: אי_פוס

en: Read-Only
he: קריאה בלבד

en: Reading anaconda updates
he: קורא את עדכוני anaconda

en: Reading driver disk
he: קורא דיסק מנהלי התקנים

en: Reboo_t
he: הפעל_ה מחדש

en: Reboot
he: הפעלה מחדש

en: Reboot system
he: הפעלה מחדש

en: Reboot?
he: להפעיל מערכת מחדש?

en: Recent kernels (2.4 or newer) need significantly more swap than older kernels, up to twice the amount of RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
he: גרסאות מודרניות של גרעין מערכת ההפעלה (2.4 ומעלה) דורשות שטחי דפדוף גדולים משמעותית מאשר גרסאות ישנות, עד כפליים מכמות הזיכרון (RAM) של המערכת. במערכת שלך מוגדרים כעת %d MB כשטח דפדוף, אך ביכולתך להוסיף שטח נוסף באחת ממערכות הקבצים.

en: Reinstall System
he: התקנת המערכת מחדש

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
he: אין בהגדרות שם למאגר %r, משתמש בזיהוי

en: Repository _URL
he: _כתובת המאגר

en: Repository editing is not available in text mode.
he: עריכת מאגרים לא זמינה במצב טקסטואלי.

en: Requested password contains non-ASCII characters, which are not allowed.
he: הססמה שנבחרה מכילה תווים שאינם תווי ASCII, אשר אסורים בססמאות.

en: Required Install Media
he: דרושה מדיית התקנה

en: Rescue
he: הצלה

en: Rescue Method
he: שיטת הצלה

en: Rescue Mode
he: מצב הצלה

en: Resize FileSystem Error
he: שגיאה בשינוי גודל מערכת קבצים

en: Resizing
he: שינוי גודל

en: Resizing Failed
he: פעולות שינוי גודל נכשלה

en: Resizing filesystem on %s
he: שינוי גודל מערכת קבצים על %s

en: Retrieving
he: מוריד

en: Retrieving installation information for %s.
he: קריאת מידע להתקנת %s.

en: Retrieving installation information.
he: קריאת מידע להתקנה.

en: Retry
he: נסה שנית

en: Retrying
he: מנסה שנית

en: Retrying download.
he: מנסה להוריד שוב.

en: Romanian
he: רומנית

en: Root Password
he: ססמת מנהל מערכת

en: Root Password:
he: הגדרת הססמה של root:

en: Root _Password:
he: הגדרת _ססמת מנהל המערכת (root):

en: Running anaconda via telnet.
he: מפעיל את תכנת ההתקנה דרך חיבור telnet.

en: Running...
he: מריץ...

en: Russian
he: רוסית

en: Saving Screenshot
he: שמור תצלום מסך

en: Scanning
he: מתבצעת סריקה

en: Scanning iSCSI nodes
he: סריקת התקני iSCSI

en: Screenshots Copied
he: תצלומי המסך הועתקו

en: Scriptlet Failure
he: תסריטון נכשל

en: Second BIOS drive:
he: כונן BIOS שני:

en: Seconds:
he: שניות:

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
he: להמשך ולביצוע פורמט של המחיצות יש ללחוץ על 'כן', לחזרה לאחור לצורך תיקונים יש ללחוץ 'לא'.

en: Select A Directory
he: בחר תיקייה

en: Select Device Driver to Load
he: נא לבחור דיסק לטעינת מנהלי התקנים

en: Select Partition
he: בחירת מחיצה

en: Select driver
he: בחירת מנהל התקן

en: Select the _partition to put the swap file on:
he: נא לבחור את המ_חיצה בה יווצר קובץ הדפדוף:

en: Serbian
he: סרבית

en: Serbian(Latin)
he: סרבית(לטינית)

en: Setup Networking
he: הגדרות תקשורת

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Size
    (MB)
he: גודל
    ‏(MB)

en: Size (MB)
he: גודל (MB)

en: Size (MB):
he: גודל (MB):‏

en: Skip
he: דלג

en: Skip boot loader updating
he: דלג על עדכון מנהל האתחול

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Software Development
he: פיתוח תכנה

en: Some packages associated with this group are not required to be installed but may provide additional functionality.  Please choose the packages which you would like to have installed.
he: מספר חבילות השייכות לקבוצה זו אינן נדרשות להתקנה אך יכולות לספק תפקודיות נוספת. נא לבחור את החבילות שברצונך להתקין.

en: Spanish
he: ספרדית

en: Specify optional module arguments
he: נא לציין ארגומנטים אפשריים עבור המודול

en: Start VNC
he: הפעלת VNC

en: Starting VNC...
he: מפעיל VNC...

en: Starting graphical installation.
he: מפעיל התקנה גרפית.

en: Starting installation process
he: מתחיל תהליך התקנה

en: Success
he: הצלחה

en: Suggested size (MB):
he: גודל מומלץ (MB):‏

en: Swap file _size (MB):
he: _גודל קובץ דפדוף (MB):‏

en: Swap file size (MB):
he: גודל קובץ דפדוף (MB):‏

en: Swedish
he: שוודית

en: System clock uses UTC
he: שעון המערכת משתמש הזמן האוניברסלי המתואם (UTC)

en: System has problem
he: שם מערכת:

en: System to Rescue
he: המערכת אותה מצילים

en: System to Upgrade
he: מערכת לשדרוג

en: Tajik
he: תג'יקית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טלוגו

en: Test
he: בדיקה

en: That directory could not be mounted from the server.
he: עיגון התיקייה מהשרת נכשל.

en: That directory does not seem to contain a %s installation image.
he: לא נראה שתיקייה זו מכילה קבצי התקנה עבור %s.

en: That's not the correct %s disc.
he: זה איננו דיסק %s הנכון.

en: The %s disc was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
he: דיסק התקנה %s לא נמצא באף כונן תקליטורים. יש להכניס את הדיסק %s וללחוץ %s כדי לנסות שנית.

en: The %s disc was not found in any of your drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
he: הדיסק %s לא נמצא על אף אחד מהכוננים שלך. נא להכניס את הדיסק %s וללחוץ על %s כדי לנסות שנית.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error.
he: גודלו של קובץ ה־ISO ‏%s  אינו מכפלה של 2048 בתים.  יתכן והדבר מרמז על כך שהוא נפגם במהלך העברתו למחשב זה.
    
    מומלץ להפסיק את ההתקנה ולצאת, אך ניתן להמשיך, אם לדעתך הקובץ תקין בכל זאת.

en: The VNC server is now running.
he: שרת ה־VNC פועל כעת.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage.  What additional tasks would you like your system to support?
he: התקנת ברירת המחדל של %s כוללת תכנה המתאימה לשימוש כללי באינטרנט. תמיכה באיזה משימות נוספות נדרשת מהמערכת?

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s.  סיבות אפשריות הן קובץ חסר, חבילה פגומה או מדיית התקנה פגומה.  יש לבדוק את מקור ההתקנה.
    
    יציאה בשלב זה, תשאיר את המערכת במצב לא עקבי וכפי הנראה תדרוש התקנה מחדש.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
he: מערכות הקבצים של התקנת הלינוקס אותה בחרת לשדרג, כבר עוגנו. לא ניתן לחזור אחורה מעבר לשלב זה.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
he: התיקיות הרשומות להלן אמורות להיות קישורים סימבוליים, דבר אשר יגרום לבעיות בשדרוג. נא להחזירן למצבן המקורי כקישורים סימבוליים ולאחר מכן להתחיל את השדרוג מחדש.

en: The following devices have been found on your system.
he: ההתקנים הבאים נמצאו במערכת שלך.

en: The following error occurred when mounting the file systems listed in /etc/fstab.  Please fix this problem and try to upgrade again.
    %s
he: לא ניתן לעגן חלק ממערכות הקבצים הרשומות בקובץ ‎/etc/fstab במערכת הלינוקס שלך. יש לתקן בעיה זו ולאחר מכן לנסות לשדרג שנית.
    %s

en: The following error occurred while setting up the repository:
    
    %s
he: השגיאה הבאה התגלתה במהלך הגדרת מאגר התכנה:
    
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
he: להלן רשימת מערכות קבצים שהעיגון שלהן לא נותק באופן מסודר. יש להפעיל מחדש את התקנת הלינוקס הקיימת לצורך בדיקת מערכות קבצים אלו, לאחר מכן להוריד את המערכת באופן מסודר לצורך ביצוע השדרוג.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
he: להלן רשימת מערכות קבצים שהעיגון שלהן לא נותק באופן מסודר. האם ברצונך לעגן אותן בכל אופן?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
he: הקבצים הרשומים להלן הינם קישורים סימבוליים מוחלטים שאינם נתמכים במהלך שדרוג. יש לשנותם לקישורים סימבוליים יחסיים ולהתחיל את תהליך השדרוג מחדש.

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
he: המחיצות הבאות לא נמחקו מכיוון שהן בשימוש:
    
    %s

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
he: להלן המחיצות הקיימות שנבחרו לביצוע פורמט, כך שכל המידע עליהן ימחק.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
he: להלן רשימת אזהרות הנוגעות לסכמת המחיצות שדרשת.
    
    %s
    
    האם ברצונך להמשיך בהתקנה עם סכמה זו?

en: The given location isn't a valid %s live CD to use as an installation source.
he: המיקום שסופק אינו מכיל עותק תקליטור חי של %s לצורך שימוש כמקור התקנה.

en: The installation source given by device %s could not be found.  Please check your parameters and try again.
he: מקור ההתקנה שסופק על ידי ההתקן %s לא נמצא. נא לבדוק את הנתונים ולנסות שנית.

en: The installer has tried to mount image #%s, but cannot find it on the hard drive.
    
    Please copy this image to the drive and click Retry.  Click Exit to abort the installation.
he: תכנת ההתקנה ניסתה לעגן את קובץ ההתקנה #%s, אך הוא לא נמצא על הכונן הקשיח.
    
    נא להעתיק קובץ זה לכונן וללחוץ "נסה שנית". לחיצה על "יציאה" תגרום לביטול ההתקנה.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
he: תכנית ההתקנה לא זיהתה את מנהל האתחול שנמצע בשימוש המערכת שלך.

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
he: שם הכרך הלוגי "%s" כבר בשימוש. יש לבחור שם אחר.

en: The mount point "%s" is in use. Please pick another.
he: נקודת העיגון "%s" כרגע בשימוש. נא לבחור אחרת.

en: The mount point %s is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
he: נקודת העיגון %s אינה חוקית. נקודות עיגון חייבות להתחיל ב־'/' ואינן יכולות להסתיים ב־'/' ואסור להן להכיל רווחים או תווים בלתי נראים אחרים.

en: The partitioning scheme you requested caused the following critical errors.
he: חלוקת המחיצות שדרשת גרמה לשגיאות הקריטיות הבאות.

en: The partitioning scheme you requested generated the following warnings.
he: חלוקת המחיצות שדרשת, גרמה לאזהרות הבאות.

en: The passphrase must be at least eight characters long.
he: הססמה חייבת להכיל לפחות שמונה תווים.

en: The passphrases you entered were different.  Please try again.
he: שתי הססמאות שהוזנו אינן זהות, נסה שנית.

en: The password must be at least six characters long.
he: הססמה חייבת להיות בעלת לפחות שישה תווים.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
he: הססמאות שהוקלדו שונות אחת מהשנייה. יש לנסות שנית.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
he: שתי הססמאות שהכנסת אינן זהות. אנא נסה שוב.

en: The repository %s has already been added.  Please choose a different repository name and URL.
he: המאגר %s כבר התווסף. נא לבחור שם חדש וכתובת שונה למאגר.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
he: הגודל שהוזן אינו מספר חוקי הגדול מ־‏0.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
he: החשבון root מיועד לניהול המערכת. יש להזין ססמה עבור המשתמש root.

en: The root filesystem you created is not large enough for this live image (%.2f MB required).
he: אין מספיק מקום בשורש מערכת הקבצים עבור עותק חי זה (דרוש %.2f מ"ב).

en: The root password must be at least 6 characters long.
he: ססמת המשתמש root חייבת להיות באורך של 6 תווים לפחות.

en: The root password must be at least six characters long.
he: ססמת מנהל המערכת חייבת להיות באורך שישה תווים לפחות.

en: The storage configuration you have chosen has already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
he: תצורת האחסון שבחרת כבר הופעלה. לא ניתן יותר לחזור למסך עריכת הכונן. האם ברצונך להמשיך בהתקנה?

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. To perform an upgrade, please shut down your system rather than hibernating it.
he: מחיצת הדפדוף:
    
        %s
    
    המופיעה בקובץ ‎/etc/fstab משמשת כעת לאחסון המערכת במצב שינה לכונן, כלומר בפעם האחרונה שהמחשב הודלק, הוא התעורר ממצב זה.כדי לבצע שדרוג, יש לכבות את המערכת באופן מלא ולא רק להעביר אותה למצב שינה לכונן.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
he: גודל קובץ הדפדוף חייב להיות בין 1 MB ל־2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
he: המערכת תופעל מחדש עכשיו.

en: The system will now reboot.
he: המערכת עכשיו תופעל מחדש.

en: The value you entered is not a valid number.
he: הוזן ערך שאינו מספר חוקי.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
he: שם קבוצת הכרכים "%s" כבר בשימוש. יש לבחור שם אחר.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
he: תכנת האתחול z/IPL תותקן על גבי המערכת שלך.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
he: על הכונן יש מספר מחיצות שיכולות להכיל את קבצי מנהלי ההתקנים. באיזה מהן ברצונך להשתמש?

en: There are multiple partitions on this device which could contain the update disk image.  Which would you like to use?
he: יש כמה מחיצות היכולות להכיל את קבצי העדכונים. באיזו מהן ברצונך להשתמש?

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you must reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
he: אין מקום פנוי בקבוצת הכרכים בכדי ליצור כרכים לוגיים חדשים. ליצירת כרך לוגי חדש, עליך להקטין את הגודל של אחד או יותר מהכרכים הלוגיים הקיימים

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
he: אין מספיק מקום על ההתקן שבחרת למחיצת הדפדוף.

en: There seem to be one or more existing Linux installations on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
he: נראה שקיימת יותר מהפצת לינוקס אחת על המערכת שלך.
    
    יש לבחור אחת כדי לשדרג, או לבחור 'התקנת המערכת מחדש' כדי לבצע התקנה טרייה על המערכת שלך.

en: There was an error configuring your network interface.
he: אירעה שגיאה בהגדרת התקן הרשת שלך.

en: There was an error installing the live image to your hard drive.  This could be due to bad media.  Please verify your installation media.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will require reinstallation.
he: הייתה שגיאה בהתקנת העותק החי לכונן הקשיח. יתכן וזה נגרם עקב מדיה פגומה. נא לבדוק את המדיה המשמשת להתקנה.
    
    יציאה בשלב זה תשאיר את המערכת במצב לא עקבי, כך שתידרש התקנה מחודשת.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
he: בביצוע הפעולה אירעה שגיאה מהסיבות להלן: ‎%s.‏

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
he: במהלך ביצוע הפעולה אירעה שגיאה מהסיבה הבאה: ‎%s

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
he: במהלך בדיקת החבילות להתקנה התגלו התנגשויות קבצים:
    %s

en: Third BIOS drive:
he: כונן BIOS שלישי:

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
he: אפשרות זו אינה ניתנת למחיקה כי היא מיועדת למערכת %s המיועדת להתקנה.

en: This device is already being used for another boot entry.
he: התקן זה כבר נבחר עבור שורת הפעלה אחרת.

en: This device is part of a LVM volume group.
he: מחיצה זו שייכת ל-LVM ומהווה חלק מקבוצת כרכים.

en: This device is part of a RAID device.
he: מחיצה זו היא חלק ממערך כוננים (התקן RAID).

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
he: מחיצה זו שייכת ל-LVM ומהווה חלק מקבוצת הכרכים '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
he: המחיצה היא חלק ממערך כוננים ‎%s.

en: This is a global passphrase
he: זוהי הססמה הכללית

en: This is the recommended option.
he: זו האפשרות המומלצת.

en: This label is already in use for another boot entry.
he: תווית זו כבר נבחרה עבור שורת הפעלה אחרת.

en: This option creates a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
he: אפשרות זו יוצרת תצורה חדשה למנהל האתחול.  במידה וברצונך להחליף מנהלי אתחולים, יש לבחור באפשרות זו.

en: This option makes no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
he: אפשרות זו לא תגרום לשינויים בתצורת מנהל האתחול.  אם מותקן מנהל אתחול צד שלישי, יש לבחור באפשרות זו.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
he: זוהי המחיצה המכילה את קבצי ההתקנה לצורך התקנה מכונן קשיח.

en: This partition is part of an inconsistent LVM Volume Group.
he: מחיצה זו מהווה חלק מקבוצת כרכים לא תקינה של LVM.

en: This requires that you have an active network connection during the installation process.  Please configure a network interface.
he: פעולה זו צריכה חיבור פעיל לרשת במהלך תהליך ההתקנה. נא להגדיר את מנשק הרשת שלך.

en: This will update your current boot loader.
he: זה יעדכן את מנהל האתחול הנוכחי שלך.

en: Time Zone Selection
he: בחירת אזור זמן

en: To begin testing the media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
he: לתחילת בדיקת המדיה לפני ההתקנה יש ללחוץ %s.‏
    
    ניתן ללחוץ %s כדי לדלג על בדיקת המדיה ולהתחיל ישר בהתקנה.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device that can be formatted and mounted.
he: לצורך שימוש בתכנת RAID, יש ליצור קודם לפחות שתי מחיצות מסוג 'תכנת RAID'. לאחר מכן, ניתן ליצור את התקן ה־RAID, אותו ניתן לפרמט ולעגן.

en: Too small
he: קטן מדי

en: Total Space:
he: שטח כולל:

en: Turkish
he: טורקית

en: Type
he: סוג

en: URL is a _mirror list
he: הכתובת היא רשימת אתרי _מראה

en: URL must be either an ftp or http URL
he: הכתובת חייבת להיות כתובת ftp או http

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Unable To Delete
he: אין אפשרות למחוק

en: Unable To Edit
he: אין אפשרות לערוך

en: Unable to Start X
he: לא ניתן להפעיל את X

en: Unable to access the disc.
he: לא התאפשרה גישה לדיסק.

en: Unable to download the updates image.  Please modify the updates location below or press Cancel to proceed without updates..
he: הורדת קובץ העדכונים נכשלה. יש לעדכן את מיקום העדכונים למטה, או לחלופין לבחור 'בטל' כדי להמשיך ללא העדכונים..

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
he: לא נמצאה התכנית ‎/bin/sh לצורך הרצה! לא מריץ shell

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
he: לא נמצאו התקנים המתאימים לסוג ההתקנה שנבחר. האם ברצונך לבחור ידנית מנהל התקן או לספק דיסק המכיל מנהלי התקן?

en: Unable to find image
he: קובץ התקנה לא נמצא

en: Unable to load title bar
he: לא ניתן לעדכן את הכותרת

en: Unable to mount filesystem
he: לא ניתן לעגן מערכת קבצים

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
he: לא ניתן לקרוא מהמאגר מידע אודות קבוצות חבילות. בעיה זו נובעת מיצירה שגויה של עץ תיקיות התקנה.

en: Unable to read package metadata from repository.  This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your repository has been correctly generated.
    
    %s
he: קריאת מידע אודות החבילות מהמאגר נכשלה. הדבר יכול להיגרם עקב חסרונה של תיקיית repodata. יש לוודא שהמאגר נוצר כראוי.
    
    %s

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
he: לא ניתן לקרוא מידע אודות החבילה. יתכן והדבר קרה עקב תיקיית repodata חסרה. נא לוודא שעץ תיקיות ההתקנה נוצר כראוי.
    
    %s

en: Unable to retrieve the install image.
he: הורדת קובץ ההתקנה נכשלה.

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Unknown Device
he: התקן לא ידוע

en: Unknown Linux system
he: מערכת לינוקס לא מוכרת

en: Unknown error processing %%ksappend lines: %s
he: שגיאה לא מוכרת בעיבוד שורות ‎%%ksappend: ‏%s

en: Unrecoverable Error
he: לא ניתן להתגבר על השגיאה

en: Update Disk Source
he: מקור דיסק העדכון

en: Update boot loader configuration
he: עדכון תצורת מנהל האתחול

en: Updates
he: עדכונים

en: Updates Disk
he: דיסק עדכונים

en: Upgrade Boot Loader Configuration
he: שדרוג תצורת מנהל האתחול

en: Upgrade Swap Partition
he: שדרוג מחיצת דפדוף (Swap)

en: Upgrade existing "%s" system
he: שדרג את מערכת "%s" הקיימת

en: Upgrading %s
he: שדרוג %s

en: Use a driver disk
he: השתמש בדיסק המכיל מנהלי התקנים

en: Use entire drive
he: השתמש בכל הכונן

en: Use free space
he: השתמש בשטח פנוי

en: Use text mode
he: הפעלת מצב טקסטואלי

en: Used Space:
he: שטח בשימוש:

en: VNC Configuration
he: הגדרות VNC

en: Vietnamese
he: וויטנאמית

en: Volume Group Name:
he: שם קבוצת כרכים:

en: Waiting for NetworkManager
he: ממתין ל-NetworkManager

en: Waiting for NetworkManager to configure %s.
he: ממתין ש-NetworkManager יבצע הגדרות ל־%s‏.

en: Waiting for telnet connection.
he: ממתין לחיבור telnet.

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning! This is pre-release software!
he: אזהרה! זו תכנה שטרם שוחררה!

en: Warning: %s.
he: אזהרה: %s.

en: Warnings During Automatic Partitioning
he: אזהרות במהלך חלוקה אוטומטית למחיצות

en: Weak Password
he: ססמה חלשה

en: Web Server
he: שרת Web

en: Welcome to %s
he: ברוכים הבאים אל %s

en: Welcome to %s for %s
he: ברוכים הבאים ל־%s עבור %s

en: Welcome to %s!
he: ברוכים הבאים אל %s!

en: Welsh
he: וולשית

en: What language would you like to use during the installation process?
he: באיזו שפה יש להשתמש בתהליך ההתקנה?

en: What type of keyboard do you have?
he: מה סוג המקלדת שלך?

en: What type of media contains the installation image?
he: באיזה סוג מדיה נמצא קובץ ההתקנה?

en: What type of media contains the rescue image?
he: באיזה סוג מדיה נמצא קובץ ההצלה?

en: What would you like to do?
he: מה ברצונך לעשות?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
he: בסיום, יש לצאת מה־shell והמערכת תבצע הפעלה מחדש.

en: Where would you like to install the boot loader for your system?
he: היכן ברצונך להתקין את מנהל האתחול של המערכת?

en: Which device holds the root partition of your installation?
he: איזו מחיצה מכילה את מחיצת השורש של ההתקנה שלך?

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
he: באיזה כונן(ים) ברצונך להשתמש לתהליך ההתקנה?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
he: מהו דגם המקלדת המחוברת למחשב?

en: Which partition would you like to shrink to make room for your installation?
he: איזו מחיצה ברצונך להקטין בכדי לפנות מקום להתקנה זו?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
he: ניסיון התחברות נוסף תוך 15 שניות...

en: Would you like to continue with the upgrade?
he: האם ברצונך להמשיך בשדרוג?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
he: האם ברצונך להמשיך עם מבנה המחיצות שדרשת?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
he: האם ברצונך לבצע בדיקת סכום ביקורת של קובץ ה־ISO:‏
    
       %s?

en: Would you like to use VNC?
he: האם ברצונך להשתמש ב־VNC?

en: Writing storage configuration to disk
he: כותב את תצורת התקני האחסון לדיסק

en: Wrong Disc
he: דיסק שגוי

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
he: הפעלת שרת התצוגה X נכשלה. האם ברצונך להפעיל VNC לצורך התחברות למחשב זה ממחשב אחר ולבצע התקנה גרפית, או לחלופין, להמשיך בהתקנה במצב טקסטואלי?

en: Yes
he: כן

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
he: נראה שזוהי מערכת ישנה מידי כדי לשדרג לגרסה זו של %s. האם להמשיך בתהליך השדרוג?

en: You are about to delete a RAID device.
he: התקן RAID עומד להימחק.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
he: הכרך הלוגי "%s" עומד להימחק.

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
he: קבוצת הכרכים "%s" עומדת להימחק.
    
    *כל* הכרכים הלוגיים בקבוצה זו ימחקו!

en: You can further customize the software selection now, or after install via the software management application.
he: ניתן לבצע בחירת תכנות רחבה יותר עכשיו, או לאחר ההתקנה בעזרת יישום ניהול התכנה.

en: You can identify the physical port for
he: ניתן לזהות את היציאה הפיזית עבור

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
he: לא ניתן למחוק מחיצה של DASD בפורמט LDL.

en: You cannot edit this device:
    
    %s
he: לא ניתן לערוך התקן זה:
    
    %s

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
he: אין ברשותך מספיק זיכרון להתקנת %s על מחשב זה.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
he: אין מספיק זיכרון בכדי להשתמש בהתקנה גרפית. מתחיל הפעלה בתצורת טקסט.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: לא נמצאו מחיצות לינוקס. יש להקליד <return> להפעלת המעטפת (shell). המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי ביציאה מהמעטפת.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
he: לא נראה שיש כוננים קשיחים במערכת! האם ברצונך להגדיר התקנים נוספים?

en: You have chosen to use a pre-existing partition for this installation without formatting it. We recommend that you format this partition to make sure files from a previous operating system installation do not cause problems with this installation of Linux. However, if this partition contains files that you need to keep, such as home directories, then continue without formatting this partition.
he: בחרת להשתמש במחיצה קיימת עבור התקנה זו מבלי לבצע פורמט שלה. אנו ממליצים לבצע פורמט בכדי להבטיח שקבצים מההתקנה הישנה לא יצרו בעיות עבור המערכת שתותקן. למרות זאת, אם מחיצה זו מכילה קבצים חשובים, כגון תיקיות בית של משתמשים, ניתן להמשיך בהתקנה מבלי לבצע פורמט.

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
he: ברשותך מספר כוננים שיכולים לשמש כמקור לקריאת דיסק מנהלי התקנים. באיזה ברצונך להשתמש?

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
he: קיימים מספר התקנים שיכולים לשמש מקורות לדיסק עדכונים. באיזה מהם ברצונך להשתמש?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
he: במערכת זו קיימים כמה התקני רשת. באיזה מהם ברצונך להשתמש להתקנה?

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
he: לא הגדרת מחיצת שורש (/), אשר חיונית לצורך המשך התקנת %s.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
he: לא ציינת מספר התקן או שהמספר שציינת אינו חוקי

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
he: לא נבחרה מחיצת דפדוף. למרות שזה לא תמיד נדרש, זה משפר בצורה משמעותית את הביצועים של רוב ההתקנות.

en: You have not specified a swap partition.  Due to the amount of memory present, a swap partition is required to complete installation.
he: לא נבחרה מחיצת דפדוף. עקב כמות הזיכרון הזמינה, מחיצת דפדוף חיונית להשלמת ההתקנה.

en: You must correct these errors before you continue your installation of %s.
he: עליך לתקן את השגיאות האלו לפני המשך תהליך התקנת %s.

en: You must enter a URL.
he: עליך להזין כתובת.

en: You must enter a valid hostname for this computer.
he: חובה להזין שם חוקי עבור מחשב זה.

en: You must enter both a valid IPv4 address and a network mask or CIDR prefix.
he: חובה לכתוב כתובת IPv4 חוקית ומסכת רשת או קידומת CIDR.

en: You must enter both a valid IPv6 address and a CIDR prefix.
he: חובה לכתוב כתובת IPv6 חוקית ומסכת רשת או קידומת CIDR.

en: You must enter the number of seconds as an integer between 1 and 30.
he: עליך להזין את מספר השניות כמספר שלם בין 1 ל־‏30.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
he: בכדי להמשיך יש להקיש את ססמת root ולאשרה על ידי הקלדתה פעם נוספת.

en: You must first select a partition to delete.
he: ראשית, עליך לבחור מחיצה למחיקה.

en: You must have at least one software repository enabled to continue installation.
he: צריך לפחות מאגר תכנה אחד פעיל כדי להמשיך בהתקנה.

en: You must provide a repository name.
he: עליך לספק שם למאגר.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a proxy.
he: עבור שרת מתווך יש לספק כתובות מסוג HTTP‏, HTTPS או FTP.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a repository.
he: עליך לספק כתובת HTTP‏, HTTPS, או FTP למאגר.

en: You must select at least one protocol (IPv4 or IPv6).
he: עליך לבחור לפחות פרוטוקול אחד (IPv4 או IPv6).

en: You must specify a label for the entry
he: יש לספק תווית עבור שורת ההפעלה

en: You need more space on the following file systems:
he: נדרש עוד מקום על מערכות הקבצים הבאות:

en: You need to select at least one hard drive to install %s.
he: עליך לבחור לפחות כונן קשיח אחד להתקנת %s.

en: You specified block device encryption should be enabled, but you have not supplied a passphrase. If you do not go back and provide a passphrase, block device encryption will be disabled.
he: ציינת דרישה להפעלת הצפנה של כוננים, אבל לא סיפקת ססמה. יש לחזור אחורה ולספק ססמה, אחרת תבוטל הצפנת כוננים.

en: Your boot loader password is shorter than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
he: ססמת טעינת מערכת הפעלה קצרה מששה תווים. אנו ממליצים על ססמה ארוכה יותר.
    
    האם ברצונך להמשיך עם ססמה זו?

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
he: גודל מחיצת השורש שלך קטן מ־‏250 MB וזה אינו מספיק בדרך כלל להתקנת %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
he: עבור התקנת החבילות שנבחרו נדרש מקום פנוי של %d MB, אבל אין מספיק מקום פנוי. ניתן לשנות את הבחירה או לצאת מתכנת ההתקנה.

en: Your system %s is not upgradeable this to SME Server 9.x version
he: המערכת שלך ניתנת לשידרוג.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: במערכת שלך יש מערכות קבצים פגועות שבחרת לא לעגן. נא ללחוץ Enter לכניסה לשורת הפקודה, משם ניתן לבדוק (בעזרת fsck) ולעגן את המחיצות. ביציאה משורת הפקודה תבוצע אוטומטית הפעלת המחשב מחדש.

en: Your system is mounted under the %s directory.
he: דיסק מערכת ההפעלה מעוגן תחת התיקייה %s.

en: Your system is not upgradeable. There is more than one SME server partition.
he: המערכת שלך ניתנת לשידרוג.

en: Your system is upgradeable.
he: המערכת שלך ניתנת לשידרוג.

en: Your system will now be rebooted...
he: המערכת שלך תופעל מחדש כעת...

en: Zulu
he: זולו

en: _Abort
he: _בטל

en: _Add
he: _הוספה

en: _Add additional software repositories
he: _הוספת מאגרי תכנה נוספים

en: _Add drive
he: _הוספת כונן

en: _Back
he: _אחורה

en: _Change device
he: ה_חלף התקן

en: _Confirm:
he: אישו_ר:

en: _Continue
he: המשך_

en: _Create new boot loader configuration
he: י_צרת הגדרות חדשות למנהל האתחול

en: _Customize now
he: _התאם עכשיו

en: _Debug
he: _ניפוי שגיאות

en: _Delete
he: _מחק

en: _Deselect
he: _ביטול בחירה

en: _Deselect all optional packages
he: _בטל את בחירת כל החבילות האפשרויות

en: _Details
he: _פרטים

en: _Device
he: _התקן

en: _Directory
he: _תיקייה

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Eject
he: _הוצא

en: _Encrypt
he: ה_צפנה

en: _Encrypt system
he: _הצפנת מערכת

en: _Exit
he: י_ציאה

en: _Exit installer
he: י_ציאה מתכנית ההתקנה

en: _Fedora
he: _פדורה

en: _File System Type:
he: סוג מערכת _קבצים:

en: _Fixed size
he: גודל _קבוע

en: _Format
he: ביצוע _פורמט

en: _Format as:
he: בצע _פורמט כ:

en: _Format partition?
he: _לבצע פורמט למחיצה?

en: _Ignore
he: _התעלם

en: _Install anyway
he: _התקן בכל זאת

en: _Install boot loader on /dev/%s.
he: התקנת מנהל האתחול על ‎/dev/%s.

en: _Label
he: _תווית

en: _Logical Volume Name:
he: שם כרך _לוגי:

en: _Logical Volumes
he: כרכים _לוגיים

en: _Modify Partition
he: _עדכון מחיצה

en: _Modify repository
he: _ערוך מאגר

en: _Mount Point:
he: נקודת _עיגון:

en: _Next
he: _הבא

en: _Optional packages
he: _חבילות רשות

en: _Partition
he: _מחיצה

en: _Password:
he: _ססמה:

en: _Path
he: _נתיב

en: _Physical Extent:
he: מקטע _פיזי:

en: _RAID Members:
he: _מרכיבי ה־RAID:

en: _Re-initialize
he: _פרמט הכונן מחדש

en: _Reboot
he: _הפעל מחדש

en: _Resize
he: _שנה גודל

en: _Retry
he: נסה _שנית

en: _Select
he: _בחר

en: _Select all optional packages
he: _בחר את כל החבילות האפשריות

en: _Server
he: _שרת

en: _Size (MB):
he: _גודל (MB):‏

en: _Skip boot loader updating
he: _דילוג על עדכון מנהל האתחול

en: _Update boot loader configuration
he: _עדכון תצורת מנהל האתחול

en: _Use a boot loader password
he: הגדרת _ססמה לטעינת מערכת הפעלה

en: _Volume Group Name:
he: שם קבוצת _כרכים:

en: _Write changes to disk
he: _כתיבת השינויים לכונן

en: by flashing the LED lights for a number of seconds.  Enter a number between 1 and 30 to set the duration to flash the LED port lights.
he: בעזרת הבהוב נורית LED למספר שניות.  יש להזין מספר בין 1 ל־‏30 לקביעת משך ההבהוב נורית ה־LED הצמודה ליציאה הרצויה.

en: default:LTR
he: default:RTL

en: file conflicts
he: התנגשויות קבצים

en: insufficient disk inodes
he: אין מספיק inodes פנויים בכונן

en: insufficient disk space
he: אין מספיק מקום פנוי על הכונן

en: older package(s)
he: חבילות ישנות יותר

en: package already installed
he: חבילה מותקנת כבר

en: package conflicts
he: התנגשות חבילות

en: package for incorrect arch
he: חבילה לארכיטקטורה שגויה

en: package for incorrect os
he: חבילה למערכת הפעלה שגויה

en: required package
he: חבילה הכרחית

en: z/IPL Boot Loader Configuration
he: הגדרות תכנת האתחול z/IPL
