anaconda 21.48.22.157 - en to nl translation catalogue (1134 entries)

en: 	Use of this product is subject to the license agreement found at %s
    
    	Installation complete.  Press return to quit
nl: 	Het gebruik van dit product is onderworpen aan de licentieovereenkomst die te vinden is op %s
    
    	De installatie is compleet. Druk op return om af te sluiten

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
nl: 
    
    Onbekende fout.  Afbreken.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
nl: 
    
    WAARSCHUWING!!! VNC server draait ZONDER WACHTWOORD!
    Je kunt de bootoptie vncpassword=<password> gebruiken
    als je de server wilt beveiligen.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
nl: 
    
    Je hebt gekozen om een verbinding te maken met een luisterende vncviewer.
    Hiervoor is een ingesteld wachtwoord niet vereist. Als je wel een
    wachtwoord instelt, zal het gebruikt worden als de verbinding met de
    vncviewer niet succesvol is

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
nl: 
    
    Je hebt gekozen om vnc uit te voeren met een wachtwoord.

en: 
    Press <return> to reboot your system.
nl: 
    Druk op <return> om het systeem opnieuw op te starten.

en: 
    Running in cmdline mode, no interactive debugging allowed.
    The exact error message is: 
    
    %s.
    
    The installer will now terminate.
nl: 
    We draaien in de cmdline modus, interactief debuggen wordt niet toegestaan.
    De exacte foutboodschap is: 
    
    %s.
    
    Het installatieprogramma zal nu afsluiten.

en: 
    The installation was stopped due to an error which occurred while running in non-interactive cmdline mode. Since there cannot be any questions in cmdline mode, edit your kickstart file and retry installation. 
    The exact error message is: 
    
    %s. 
    
    The installer will now terminate.
nl: 
    De installatie werd afgebroken wegens een fout tijdens het uitvoeren in de niet-interactieve commandoregelmodus. Omdat er in de commandoregelmodus geen vragen gesteld kunnen worden, moet je het kickstartbestand bewerken en de installatie opnieuw opstarten.
    De exacte foutboodschap is: 
    
    %s.
    
    Het installatieprogramma zal nu afsluiten.

en: 
    Would you like to use it anyway?
nl: 
    Wil je het toch gebruiken?

en:   Please make your choice from [ '1' to enter the %(spoke_title)s spoke | '%(quit)s' to quit |
      '%(continue)s' to continue | '%(refresh)s' to refresh]:
nl:   Maak je keuze uit [ '1' om naar de %(spoke_title)s spaak te gaan | '%(quit)s' om te stoppen |
      '%(continue)s' om verder te gaan | '%(refresh)s' om te verversen]:

en:   Please make your choice from above ['%(quit)s' to quit | '%(begin)s' to begin installation |
      '%(refresh)s' to refresh]:
nl:   Maak uit het bovenstaande een keuze ['%(quit)s' om te stoppen | '%(begin)s' om met de installatie te beginnen |
      '%(refresh)s' om te verversen]:

en:   Please make your choice from above ['%(quit)s' to quit | '%(continue)s' to continue |
      '%(refresh)s' to refresh]:
nl: Maak je keuze uit  ['%(quit)s' om te stoppen | '%(continue)s' om verder te gaan |
      '%(refresh)s' om te verversen]:

en:   You don't have enough space available to install <b>%(product)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.
nl: Je hebt niet voldoende ruimte beschikbaar om <b>%(product)s</b> te installeren, zelfs niet als je alle vrije ruimte gebruikt die op de geselecteerde schijven beschikbaar is.

en:  IPv4 Address: %(addr)s Netmask: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s
nl:  IPv4-adres: %(addr)s Netmasker: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s

en:  IPv6 Address: %(addr)s/%(prefix)d
nl:  IPv6-adres: %(addr)s/%(prefix)d

en:  Starting text mode.
nl:  Tekstmodus wordt opgestart.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
nl:  Probeer installeren in tekstmodus door het uitvoeren van:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
    in een rootterminal.

en: %(bootloader_stage2_description)s cannot be on an iSCSI disk which is not configured in iBFT.
nl: %(bootloader_stage2_description)s mag zich niet op een iSCSI schijf bevinden welke niet geconfigureerd is in iBFT.

en: %(count)d disk selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free | %(count)d disks selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free
nl[0]: %(count)d schijf geselecteerd; %(capacity)s capaciteit; %(free)s vrij
nl[1]: %(count)d schijven geselecteerd; %(capacity)s capaciteit; %(free)s vrij

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s
nl: %(desc)s kan niet van het type %(type)s zijn.

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s.
nl: %(desc)s kan niet van het type %(type)s zijn.

en: %(desc)s must be between %(min)d and %(max)d MB in size
nl: de grootte van %(desc)s moet tussen %(min)d en %(max)d MB liggen

en: %(desc)s must be mounted on one of %(mountpoints)s.
nl: %(desc)s moet aangekoppeld worden op een van %(mountpoints)s.

en: %(desc)s must be within the first %(max_end)s of the disk.
nl: %(desc)s moet zich binnen de eerste %(max_end)s van de schijf bevinden.

en: %(desc)s must not be larger than %(max)dMB.
nl: %(desc)s mag niet groter zijn dan %(max)dMB.

en: %(desc)s must not be smaller than %(min)dMB.
nl: %(desc)s mag niet kleiner zijn dan %(min)dMB.

en: %(deviceName)s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %(fsType)s file system on %(deviceType)s
nl: %(deviceName)s heeft misschien niet voldoende ruimte voor grub2 om core.img op te nemen wanneer het %(fsType)s bestandssysteem op %(deviceType)s gebruikt wordt

en: %(freeSize)s of %(devSize)s
nl: %(freeSize)s van %(devSize)s

en: %(fs)s must be on a device of type %(type)s
nl: %(fs)s moet zich op een apparaat type %(type)s bevinden

en: %(name)s must have one of the following disklabel types: %(types)s.
nl: %(name)s moet een van de volgende disklabel-typen hebben: %(types)s.

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
nl: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATIE

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
nl: %(productName)s %(productVersion)s installatie

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
nl: %(productName)s %(productVersion)s installatie op host %(name)s

en: %(product_name)s requires %(needed_ram)s MB of memory to install, but you only have %(total_ram)s MB on this machine.
nl: %(product_name)s vereist %(needed_ram)s MB geheugen voor de installatie, maar je hebt op deze machine slechts %(total_ram)s MB.

en: %s (confirm):
nl: %s (bevestigen):

en: %s The disks you've selected have the following amounts of free space:
nl: %s De geselecteerde schijven hebben deze vrije ruimte:

en: %s cannot be encrypted
nl: %s kan niet versleuteld worden

en: %s cannot be on an encrypted block device.
nl: %s kan zich niet op een versleuteld blokapparaat bevinden.

en: %s free
nl: %s vrij

en: %s is missing. Cannot setup authentication.
nl: %s ontbreekt. Kan authenticatie niet instellen.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
nl: %s ontbreekt. Kan de firewall niet instellen.

en: %s is now successfully installed and ready for you to use!
    Go ahead and reboot to start using it!
nl: %s is nu met succes op je systeem geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Herstart het systeem om te beginnen.

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  When you are ready, reboot your system to start using it!
nl: %s is nu met succes op het systeem geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Herstart het systeem om te beginnen.

en: %s is now successfully installed, but some configuration still needs to be done.
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
nl: %s is nu succesvol geïnstalleerd, maar er moet nog wat configuratie gedaan worden. 
    Maak dat af en klik dan op de knop Configuratie afmaken.

en: %s must be on a primary partition.
nl: %s moet zich op een primaire partitie bevinden.

en: %s timezone
nl: %s tijdzone

en: %s to switch layouts.
nl: %s om indelingen om te schakelen.

en: (%s free)
nl: (%s vrij)

en: /boot file system
nl: /boot-bestandssysteem

en: /boot/efi must be on a device of type %(oneFsType)s or %(anotherFsType)s
nl: /boot/efi moet zich bevinden op apparaattype %(oneFsType)s of %(anotherFsType)s

en: <b>%(count)d disk; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in file systems) | <b>%(count)d disks; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in file systems)
nl[0]: <b>%(count)d schijf; %(size)s capaciteit; %(free)s vrije ruimte</b> (niet gepartitioneerd en in bestandssystemen)
nl[1]: <b>%(count)d schijven; %(size)s capaciteit; %(free)s vrije ruimte</b> (niet gepartitioneerd en in bestandssystemen)

en: <b>%(count)s disk; %(size)s reclaimable space</b> (in file systems) | <b>%(count)s disks; %(size)s reclaimable space</b> (in file systems)
nl[0]: <b>%(count)s schijf; %(size)s terug te vorderen ruimte</b> (in bestandssystemen)
nl[1]: <b>%(count)s schijven; %(size)s terug te vorderen ruimte</b> (in bestandssystemen)

en: <b>Tip:</b> Keep your user name shorter than 32 characters and do not use spaces.
nl: <b>Tip:</b> Houd je gebruikersnaam korter dan 32 karakters en gebruik geen spaties.

en: <b>Warning:</b> All storage changes made using the installer will be lost when you press 'Rescan Disks'.
nl: <b>Waarschuwing:</b> Alle opslagveranderingen die je met het installatieprogramma gemaakt hebt, gaan verloren als je op 'Schijven opnieuw scannen' drukt.

en: <b>Warning</b>: All storage changes made using the installer will be lost when you choose to format.
nl: <b>Waarschuwing</b>: Alle opslagveranderingen die gemaakt zijn met het installatieprogramma zullen verloren gaan als je kiest voor formatteren.

en: <b>You don't have enough space available to install %(productName)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.  You could add more disks for additional space, modify your software selection to install a smaller version of <b>%(productName)s</b>, or quit the installer.
nl: <b>Je hebt niet voldoende ruimte beschikbaar om %(productName)s te installeren</b>, zelfs niet als je alle vrije gebruikt die beschikbaar is op de geselecteerde schijven. Je kunt meer schijven toevoegen voor extra ruimte, je softwareselectie veranderen om een kleinere versie van <b>%(productName)s</b> te installeren of het installatieprogramma afsluiten.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>.  You can shrink or remove existing partitions via our guided reclaim space tool, or you can adjust your partitions on your own in the custom partitioning interface.
nl: <b>Je hebt niet voldoende ruimte om %s te installeren</b>.  Je kunt bestaande partities verkleinen of verwijderen met ons begeleidende 'reclaim space tool', of je kunt eigenhandig je partities aanpassen in de aangepaste-partitie-interface.

en: <span size="small"><b>Example:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>
nl: <span size="small"><b>Voorbeeld:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
nl: <span size="small"><b>Voorbeeld:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: A %(command)s with the name %(policyName)s has already been defined.
nl: Een %(command)s met de naam %(policyName)s is al gedefinieerd.

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
nl: EEN TOETSENBORDINDELING TOEVOEGEN

en: ADD A NEW MOUNT POINT
nl: TOEVOEGEN NIEUW KOPPELPUNT

en: ADD DASD STORAGE TARGET
nl: TOEVOEGEN DASD-OPSLAGDOEL

en: ADD iSCSI STORAGE TARGET
nl: TOEVOEGEN iSCSI-OPSLAGDOEL

en: ADD zFCP STORAGE TARGET
nl: TOEVOEGEN zFCP-OPSLAGDOEL

en: ADVANCED USER CONFIGURATION
nl: GEAVANCEERDE GEBRUIKERSCONFIGURATIE

en: AM/PM Down
nl: AM/PM omlaag

en: AM/PM Up
nl: AM/PM omhoog

en: AVAILABLE SPACE
nl: BESCHIKBARE RUIMTE

en: A_utomatically configure partitioning.
nl: Partities a_utomatisch configureren.

en: Action
nl: Actie:

en: Add Layout
nl: Indeling toevoegen

en: Add NTP Server
nl: Voeg NTP-server toe

en: Add NTP server
nl: voeg NTP-server toe

en: Add NTP server address
nl: Voeg NTP-server adres toe

en: Add Specialized Disk
nl: Toevoegen speciale schijven

en: Add a new mount point.
nl: Aanmaken nieuw koppelpunt

en: Add a new repository.
nl: Voeg een nieuwe repository toe.

en: Add and mark for usage NTP servers
nl: Toevoegen en markeren voor gebruik van NTP-servers

en: Add device
nl: Apparaat toevoegen

en: Add-Ons for Selected Environment
nl: Add-ons voor de geselecteerde omgeving

en: Added new %(type)s to existing container %(name)s.
nl: Nieuwe %(type)s toegevoegd aan bestaande container %(name)s.

en: Additional repositories
nl: Extra repositories

en: Administrator %s will be created
nl: Beheerder %s zal aangemaakt worden

en: After %d minutes, the installation will continue regardless of the amount of available entropy
nl: Na %d minuten zal de installatie doorgaan ongeacht de hoeveelheid beschikbare entropie

en: Alt + Shift to switch layouts.
nl: Alt + Shift om tussen indelingen om te schakelen.

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems.  Please check your hardware for the cause of this problem.
nl: Het is fout gegaan - er zijn geen geldige apparaten gevonden waar nieuwe bestandssystemen op gemaakt konden worden. Controleer de hardware om te kijken hoe dit komt.

en: An error occurred mounting the source device %s. Retry?
nl: Er trad een fout op bij het aankoppelen van bronapparaat %s. Nogmaals proberen?

en: An error occurred trying to mount some or all of your system.  Some of it may be mounted under %s
nl: Er trad een fout op bij het aankoppelen van je systeem.  Een deel kan aangekoppeld zijn aan %s

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het afkoppelen van de schijf.  Controleer of je niet toevallig toegang hebt tot %s vanaf de shell op tty2 en klik dan op OK om het opnieuw te proberen.

en: An error occurred while resizing the device %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanpassen van de grootte van het apparaat %s.

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
nl: Tijdens de installatie trad een onbekende fout op. Details vind je hieronder.

en: Apply configuration in installer
nl: Pas configuratie toe in installatieprogramma

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s, including snapshots and/or subvolumes?
nl: Weet je zeker dat je alle data op %s, inclusief snapshots en/of subvolumes, wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
nl: Weet je zeker dat je alle data op %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
nl: Weet je zeker dat je het installatieproces
    wilt afsluiten?

en: As large as possible
nl: Zo groot mogelijk

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
nl: Tenminste een van de swapapparaten heeft geen UUID, wat gebruikelijk is voor swapruimte die aangemaakt is met oudere versies van mkswap.  Naar deze apparaten wordt verwezen met een apparaatpad in /etc/fstab. Dit is niet echt ideaal omdat apparaatpaden om diverse redenen kunnen veranderen.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
nl: Bezig met verbinding maken met de vnc-cliënt op host %s...

en: Attempting to start vncconfig
nl: Proberen vncconfig te starten

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: Authentication required by wireless network
nl: Het draadloze netwerk vereist authenticatie

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic partitioning failed. <a href="">Click for details.</a>
nl: Automatisch partitioneren is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Automatic partitioning selected
nl: Automatisch partitioneren geselecteerd

en: Autopartitioning Options
nl: Automatische partitioneringsopties

en: Available Layouts
nl: Beschikbare indelingen

en: Available entropy: %(av_entr)s, Required entropy: %(req_entr)s [%(pct)d %%]
nl: Beschikbare entropie: %(av_entr)s, Vereiste entropie: %(req_entr)s [%(pct)d %%]

en: Available entropy: %(av_entr)s, Required entropy: %(req_entr)s [%(pct)d %%] (%(rem)d %(min)s remaining)
nl: Beschikbare entropie: %(av_entr)s, Vereiste entropie: %(req_entr)s [%(pct)d %%] (%(rem)d %(min)s blijven over)

en: Available languages
nl: Beschikbare talen

en: Available locales
nl: Beschikbare landinstellingen

en: Available regions
nl: Beschikbare regio's

en: Available timezones in region %s
nl: Beschikbare tijdzones in regio %s

en: Bad format of the IP address
nl: Verkeerd formaat IP-adres

en: Bad format of the netmask
nl: Verkeerd formaat voor het netmasker

en: Base Environment
nl: Basisomgeving

en: Base environment
nl: Basisomgeving

en: Beta Warn
nl: Beta waarschuwing

en: Bond
nl: Binding

en: Bond %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
nl: Binding %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) verbonden

en: Boot loader stage1 device cannot be on an iSCSI disk which is not configured in iBFT.
nl: Bootlader stage1 apparaat mag zich niet op een ISCSI schijf bevinden welke niet geconfigureerd is in iBFT.

en: Bridge
nl: Brug

en: Bridge %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
nl: Brug %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) is verbonden

en: Btrfs partition "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "Btrfs".
nl: BTRFS-partitie "%(device)s" heeft als formaat "%(format)s", maar het moet een "btrfs"-formaat hebben.

en: Btrfs partition "%s" is defined multiple times.
nl: Btrfs-partitie "%s" wordt meerdere keren gedefinieerd.

en: Btrfs volume "%s" specified with --useexisting does not exist.
nl: BTRFS-volume "%s" gespecificeerd met --useexisting bestaat niet.

en: Btrfs volume defined without any member devices.  Either specify member devices or use --useexisting.
nl: BTRFS-volume werd gedefinieerd zonder deelapparaten. Specificeer deelapparaten of gebruik --useexisting.

en: CHAP pair
nl: CHAP-paar

en: CHAP pair and a reverse pair
nl: CHAP-paar en een omgekeerd paar

en: CONFIGURATION
nl: CONFIGURATIE

en: CONFIGURE %(container_type)s
nl: CONFIGUREER %(container_type)s

en: CONFIGURE CONTAINER
nl: CONFIGURATIECONTAINER

en: CONFIGURE MOUNT POINT
nl: CONFIGUREREN KOPPELPUNT

en: CREATE USER
nl: GEBRUIKER AANMAKEN

en: CUSTOMIZATION
nl: AANPASSEN

en: Cable unplugged
nl: Kabel niet aangesloten

en: Cache PVs must belong to the same VG as the cached LV
nl: Cache PV's moeten tot dezelfde VG behoren als de gecached LV

en: Can't apply configuration, device activation failed.
nl: Kan configuratie niet toepassen, apparaat activatie mislukte.

en: Cannot install to unpartitionable device "%s".
nl: Kan niet installeren op het niet te partitioneren apparaat "%s" .

en: Cannot relabel already existing file system.
nl: Kan reeds bestaand bestandssysteem niet opnieuw labelen.

en: Cannot set label on file system.
nl: Kan geen label zetten op bestandssysteem.

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Change timezone
nl: Verander tijdzone

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
nl: Veranderingen hier zijn alleen van toepassing voor het geïnstalleerde systeem. Gebruik de gereedschappen van het bureaublad om het toetsenbord te configureren voor het installatieproces.

en: Checking image checksum
nl: Image checksum controleren

en: Checking software dependencies...
nl: Bezig met controleren van softwareafhankelijkheden...

en: Checking software selection
nl: Softwareselectie wordt gecontroleerd

en: Checking storage configuration...
nl: Bezig met controleren van opslagconfiguratie...

en: Choose an installation source type.
nl: Kies een installatiebrontype.

en: City
nl: Stad

en: Close
nl: Afsluiten

en: Closest mirror
nl: Dichtstbijzijnde spiegel

en: CmdlineError: Missing package: %s
nl: CmdlineError: Ontbrekend pakket: %s

en: Complete!
nl: Compleet!

en: Configuration not saved: netmask missing in static configuration
nl: Configuratie niet opgeslagen: netmasker ontbreekt in statische configuratie

en: Configure NTP
nl: Configureer NTP

en: Configure NTP servers
nl: Configureer NTP-servers

en: Configure device %s
nl: Configureer apparaat %s

en: Configuring addons
nl: Configureren addons

en: Configuring device %s.
nl: Configureren van apparaat %s.

en: Configuring installed system
nl: Bezig met configureren van geïnstalleerd systeem

en: Confirm Password
nl: Wachtwoord bevestigen:

en: Connect automatically after reboot
nl: Verbind automatisch na opnieuw opstarten

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected!
nl: Verbonden!

en: Connected: %(list_of_interface_names)s
nl: Verbonden: %(list_of_interface_names)s

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting...
nl: Verbinding maken...

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukte

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continuing with this action will reset all your partitioning selections to their current on-disk state.
nl: Doorgaan met deze actie zal al je partitieselecties herstellen naar hun huidige status op de schijf.

en: Create a new %(container_type)s ...
nl: Maak een nieuwe %(container_type)s aan...

en: Create new mount points by clicking the '+' button.
nl: Nieuwe koppelpunten aanmaken door op de '+' knop te klikken.

en: Create or select %(container_type)s
nl: Maak %(container_type)s aan of selecteer het

en: Creating snapshots
nl: Snapshots aanmaken

en: Creating users
nl: Bezig met aanmaken gebruikers

en: Current host name:
nl: Huidige hostnaam:

en: Current host name: %s
nl: Huidige hostnaam: %s

en: Current layout: '%s'. Add more layouts to enable switching.
nl: Huidige indeling: '%s'. Voeg meer indelingen toe om omschakelen mogelijk te maken.

en: Current layout: '%s'. Click to switch to the next layout.
nl: Huidige indeling: '%s'. Klik om naar de volgende indeling om te schakelen.

en: Custom partitioning selected
nl: Aangepast partitioneren geselecteerd

en: Custom software selected
nl: Aangepaste software geselecteerd

en: DATE & TIME
nl: DATUM & TIJD

en: DEFAULT TITLE
nl: STANDAARDTITEL

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
nl: SCHIJFVERSLEUTELINGSWACHTZIN

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
nl: DISPLAY-variabele is niet ingesteld. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
nl: DISTRIBUTIE-INSTALLATIE

en: Default HUB title
nl: Standaard HUB-titel

en: Default Route
nl: Standaardroute

en: Default spoke title
nl: Standaardspaaktitel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Deployment complete: %s
nl: Opzetten is voltooid: %s

en: Deployment starting: %s
nl: Beginnen met opzetten: %s

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description goes here.
nl: Beschrijving kan hier.

en: Device "%s" given in clearpart device list does not exist.
nl: Apparaat "%s" opgegeven in clearpart-apparaatlijst bestaat niet.

en: Device Name
nl: Apparaatnaam

en: Device Selection
nl: Apparaatselectie

en: Device configuration
nl: Apparaatconfiguratie

en: Device description
nl: Apparaatomschrijving

en: Device discovery failed.
nl: Apparaat opzoeken mislukte.

en: Device discovery succeeded.
nl: Apparaatontdekking is gelukt

en: Device does not support RAID level selection %s.
nl: Apparaat ondersteunt geen RAID-levelselectie %s.

en: Device reconfiguration failed.
nl: Opnieuw configureren van apparaat mislukte.

en: Device reconfiguration failed. <a href="">Click for details.</a>
nl: Opnieuw configureren van apparaat is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Device reformat request failed. <a href="">Click for details.</a>
nl: Verzoek voor opnieuw formatteren van apparaat is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Device removal request failed. <a href="">Click for details.</a>
nl: Verzoek voor verwijderen van apparaat is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Device resize request failed. <a href="">Click for details.</a>
nl: Verzoek voor grootteverandering van apparaat is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Device(s):
nl: Apparaat(apparaten):

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Device: %s
nl: Apparaat: %s

en: Devices reconfiguration succeeded.
nl: Opnieuw configureren van apparaten is gelukt.

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

en: Disconnecting
nl: Verbinding wordt verbroken

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken...

en: Discovering DASD devices.  This may take a moment...
nl: Bezig met DASD-apparaten opzoeken.  Dit kan even duren...

en: Discovering iSCSI targets.  This may take a moment...
nl: Bezig met iSCSI doelen opzoeken.  Dit kan even duren...

en: Discovering realm to join
nl: Ontdek toe te treden domein

en: Discovering zFCP devices.  This may take a moment...
nl: Bezig met zFCP apparaten opzoeken.  Dit kan even duren...

en: Discovery login rejected.
nl: Inloggen voor zoeken werd geweigerd.

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk "%s" given in clearpart command does not exist.
nl: Schijf "%s" opgegeven in clearpart-commando bestaat niet.

en: Disk "%s" given in ignoredisk command does not exist.
nl: Schijf "%s" opgegeven in ignoredisk-commando bestaat niet.

en: Disk "%s" given in nvdimm command does not exist.
nl: Schijf "%s" opgegeven in nvdimm commando bestaat niet.

en: Disk "%s" given in part command does not exist.
nl: Schijf "%s" opgegeven in part-commando bestaat niet.

en: Disk "%s" in part command is not partitioned.
nl: Schijf "%s" in part-commando is niet gepartitioneerd.

en: Disk formatting complete.
nl: Formatteren van de schijf is voltooid.

en: Disk rescan complete.
nl: Opnieuw scannen van schijven voltooid.

en: Disk summary goes here
nl: Schijfsamenvatting kan hier

en: Disklabel "%s" given in clearpart command is not supported on this platform.
nl: Schijflabel "%s" opgegeven in clearpart-commando wordt op dit platform niet ondersteund.

en: Disks left unselected here will not be touched.
nl: Hier niet geselecteerde schijven blijven onberoerd.

en: Do you really want to quit?
nl: Wil je werkelijk afsluiten?

en: Downloading %(url)s (%(pct)d%%)
nl: %(url)s (%(pct)d%%) wordt gedownload

en: Downloading group metadata...
nl: Bezig met downloaden van groep-metadata...

en: Downloading package metadata...
nl: Bezig met downloaden van pakket-metadata...

en: Duplicate repository names.
nl: Repositorynamen in duplo.

en: Either a group name in the group list is invalid or groups are not separated by a comma
nl: Een groepsnaam in de groepslijst is ongeldig  of de groepen zijn niet gescheiden met een komma

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty repository name
nl: Lege repositorynaam

en: Enabled
nl: Aangezet

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: Encryption
nl: Versleutelen

en: Enough entropy gathered, please stop typing.
nl: Er is voldoende entropie verzameld, stop met typen.

en: Enter '%s' to ignore the warning and attempt to install anyway.
nl: Type '%s' in om de waarschuwing te negeren en probeer toch te installeren.

en: Enter an NTP server address and press enter
nl: Vul een NTP-server adres in en druk op Enter

en: Enter new value for '%s' and press enter
nl: Vul nieuwe waarde voor '%s' in en druk op Enter

en: Entropy can be increased by typing randomly on keyboard
nl: Entropie kan verhoogd worden door willekeurig toetsen aan te slaan op het toetsenbord

en: Error
nl: Fout

en: Error adding FCoE SAN.
nl: Fout tijdens toevoegen van FCoE SAN.

en: Error checking software dependencies
nl: Fout bij controleren van softwareafhankelijkheden

en: Error checking software dependencies.  <a href="">Click for details.</a>
nl: Fout bij het controleren van softwareafhankelijkheden. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Error checking software selection
nl: Fout bij controleren van softwareselectie

en: Error checking storage configuration
nl: Fout ontdekt bij controle van opslagconfiguratie

en: Error checking storage configuration.  <a href="">Click for details.</a>
nl: Fout bij het controleren van opslagconfiguratie. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Error checking storage configuration.  <a href="">Click for details</a> or press Done again to continue.
nl: Fout bij het controleren van opslagconfiguratie. <a href="">Klik voor details</a> of klik weer op Klaar om verder te gaan.

en: Error downloading package metadata
nl: Fout bij downloaden van pakket-metadata

en: Error setting up ISO file
nl: Fout bij instellen ISO-bestand

en: Error setting up base repository
nl: Fout bij instellen basisrepository

en: Error setting up software source
nl: Fout bij het instellen van softwarebron

en: Escrow certificate %s requires the network.
nl: Escrow-certificaat %s vereist het netwerk.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Exit the shell to continue
nl: Verlaat de shell om verder te gaan

en: Extra characters in proxy URL
nl: Extra karakters in proxy-URL

en: FCP device %(hba_id)s
    WWPN %(wwpn)s
    LUN %(lun)s
nl: FCP apparaat %(hba_id)s
    WWPN %(wwpn)s
    LUN %(lun)s

en: Failed to add new device. <a href="">Click for details.</a>
nl: Nieuw apparaat toevoegen is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Failed to save storage configuration...
nl: Opslaan van opslagconfiguratie mislukte...

en: Failed to set up installation source
nl: Instellen van installatiebron mislukte

en: Failed to set up installation source; check the repo url
nl: Instellen installatiebron mislukte; controleer de repo url

en: Failed to set up installation source; check the repo url and proxy settings
nl: Instellen installatiebron mislukte; controleer de repo url en proxy-instellingen

en: Failed to unlock encrypted block device. <a href="">Click for details.</a>
nl: Openen van versleuteld blokapparaat is mislukt. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Fair
nl: Matig

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: Firmware missing
nl: Firmware ontbreekt

en: Fixed
nl: Gefixeerd

en: Formatting /dev/%s. This may take a moment.
nl: /dev/%s wordt geformatteerd. Dit kan even duren.

en: Formatting DASDs
nl: DASD's formatteren

en: Free
nl: Beschikbaar

en: Free space
nl: Vrije ruimte

en: Free space available for use.
nl: Vrije ruimte beschikbaar voor gebruik.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
nl: Vrije ruimte niet beschikbaar maar terug te vorderen van bestaande partities.

en: Full Name
nl: Volledige Naam

en: Full name can't contain the ':' character
nl: Volledige naam mag geen dubbele punten ':' bevatten

en: Full name cannot contain colon characters
nl: De volledige naam mag geen dubbele punten bevatten

en: GRUB2 does not support installation to a partition.
nl: GRUB2 ondersteunt geen installatie naar een partitie.

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Device number:
nl: _Apparaatnummer:

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Retry Discovery
nl: _Opzoeken opnieuw proberen

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Start Discovery
nl: _Start opzoeken

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: Use _DCB
nl: Gebruik _DCB

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: Use auto _VLAN
nl: Gebruik auto _VLAN

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: _Add FCoE Disk(s)
nl: _FCoE schijf(schijven) toevoegen

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIM]
en: No device to be reconfigured selected.
nl: Er is geen apparaat geselecteerd om opnieuw te configureren.

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: Start _Reconfiguration
nl: Start _opnieuw configureren

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: _Sector size:
nl: _Sectorgrootte:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Bind targets to network interfaces. This may take a moment...
nl: _Bind doelen aan netwerkinterfaces. Dit kan even duren...

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Discovery Authentication Type:
nl: _Ontdek authenticatietype:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Target IP Address:
nl: _Doel-IP-adres:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: iSCSI _Initiator Name:
nl: iSCSI _-initiatornaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|CHAP]
en: CHAP _Password:
nl: CHAP-_wachtwoord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|CHAP]
en: CHAP _User name:
nl: CHAP-_gebruikersnaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Retry]
en: _Retry Discovery
nl: _Opzoeken opnieuw proberen

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: CHAP _Password:
nl: CHAP-_wachtwoord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: CHAP _User name:
nl: CHAP-_gebruikersnaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP Pass_word:
nl: Omgekeerde CHAP-wacht_woord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP User _name:
nl: Reverse CHAP-gebruikers_naam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Start]
en: _Start Discovery
nl: _Start opzoeken

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login]
en: _Node Login Authentication Type:
nl: _Node-inlog-authenticatietype:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|CHAP]
en: CHAP _Password:
nl: CHAP-_wachtwoord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|CHAP]
en: CHAP _User name:
nl: CHAP-_gebruikersnaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Login]
en: _Log In
nl: _Inloggen

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Retry]
en: Retry _Log In
nl: Opnieuw in_loggen

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: CHAP _Password:
nl: CHAP-_wachtwoord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: CHAP _User name:
nl: CHAP-_gebruikersnaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP Pass_word:
nl: Omgekeerde CHAP-wacht_woord:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: _Reverse CHAP User name:
nl: _Reverse CHAP-gebruikersnaam:

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Device Number]
en: _Device number:
nl: _Apparaatnummer:

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Retry Discovery]
en: _Retry Discovery
nl: _Opzoeken opnieuw proberen

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Start Discovery]
en: _Start Discovery
nl: _Start opzoeken

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Home _directory:
nl: Persoonlijke _map:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Specify a _group ID manually:
nl: Specificeer handmatig een _groeps-ID:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Specify a _user ID manually:
nl: Specificeer handmatig een _gebruikers-ID:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Add user to the following groups:
nl: _Voeg gebruiker toe aan de volgende groepen:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Save Changes
nl: _Sla de veranderingen op

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
nl[0]: %d _opslagapparaat geselecteerd
nl[1]: %d _opslagapparaten geselecteerd

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Refresh
nl: Verversen

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: _Reset All
nl: _Reset alles

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: Mount _Point:
nl: Koppel_punt:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Add mount point
nl: Koppelpunt  _toevoegen

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Desired Capacity:
nl: _Gewenste capaciteit:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: Device _Type:
nl: Apparaat_type:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: File S_ystem:
nl: Bestandss_ysteem:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: RA_ID Level:
nl: RA_ID-niveau:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: Ref_ormat
nl: Formatteer _opnieuw

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Encrypt
nl: _Versleutel

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Modify...
nl: _Veranderen...

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Volume Group:
nl: _Volumegroep:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure Dialog]
en: _Select
nl: _Selecteer

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure|Devices]
en: _Modify...
nl: _Veranderen...

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: Delete _all file systems which are only used by %s.
nl: Verwijder _alle bestandssystemen die alleen door %s gebruikt worden.

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: _Delete It
nl: _Verwijder het

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: Si_ze policy:
nl: _Groottebeleid:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Name:
nl: _Naam:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Save
nl: _Opslaan

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Devices]
en:  and %d other |  and %d others
nl[0]:  en %d andere
nl[1]:  en %d andere

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Encrypted]
en: _Passphrase:
nl: _Wachtzin:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Encrypted]
en: _Unlock
nl: _Openen

[ctx: GUI|DASD Format Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|DASD Format Dialog]
en: _Format with dasdfmt
nl: _Formatteren met dasdfmt

[ctx: GUI|Date and Time]
en: 24-_hour
nl: 24-_uur

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _City:
nl: _Stad:

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _Network Time
nl: _Netwerktijd

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _Region:
nl: _Regio:

[ctx: GUI|Date and Time|NTP]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Detailed Error Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Detailed Error Dialog]
en: _Quit
nl: _Verlaten

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
nl[0]: %d _opslagapparaat geselecteerd
nl[1]: %d _opslagapparaten geselecteerd

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add EC_KD DASD...
nl: Toevoegen EC_KD DASD...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add FCo_E SAN...
nl: Toevoegen FCo_E SAN...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add _iSCSI Target...
nl: Toevoegen _iSCSI doel...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Recon_figure NVDIMM...
nl: Con_figureer NVDIMM opnieuw...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Searc_h
nl: Zoe_ken

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Add zFCP LUN...
nl: Toe_voegen zFCP LUN...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Multipath Devices
nl: _Multi-pad apparaten

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _NVDIMM Devices
nl: _NVDIMM apparaten

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Other SAN Devices
nl: _Andere SAN-apparaten

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Refresh List
nl: _Vernieuw lijst

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _zSeries Devices
nl: _zSeries apparaten

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath]
en: Filter _By:
nl: Filter _met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|Interconnect]
en: Show Only _Devices With:
nl: Alleen _apparaten tonen met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|Vendor]
en: Show Only _Devices From:
nl: Alleen _apparaten laten zien van:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|WWID]
en: Show Only _Devices Containing:
nl: Alleen _apparaten tonen waarop staat:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices]
en: Filter B_y:
nl: Filter _met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices|Mode]
en: Show Only Devices in Mo_de:
nl: Toon alleen apparaten in  mo_dus:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices|Namespace]
en: Names_pace:
nl: Naam_ruimte

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other]
en: Filter _By:
nl: Filter _met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|ID]
en: Show Only _Devices Containing:
nl: Alleen _apparaten tonen waarop staat:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|Interconnect]
en: Show Only _Devices With:
nl: Alleen _apparaten tonen met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|Vendor]
en: Show Only _Devices From:
nl: Alleen _apparaten laten zien van:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search]
en: Search Res_ults:
nl: Zoekres_ultaten:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search]
en: Search _By:
nl: Zoeken _met:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search|Port Target LUN]
en: _Port:
nl: _Poort:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search|Port Target LUN]
en: _Target:
nl: _Doel:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|zSeries]
en: Filter B_y:
nl: Filter me_t:

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: Move selected layout _down
nl: Verplaats geselecteerde indeling naar be_neden

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: Move selected layout _up
nl: Verplaats geselecteerde indeling naar _boven

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Add layout
nl: Toe_voegen indeling

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Options
nl: _Opties

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Preview layout
nl: Vooraf _beoordelen van indeling

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Remove layout
nl: Ver_wijderen indeling

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Test the layout configuration below:
nl: _Test hieronder de indelingsconfiguratie:

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Add Layout]
en: _Add
nl: _Toevoegen

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Add Layout]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Switching Options]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Main]
en: _No
nl: _Nee

[ctx: GUI|Main]
en: _Yes
nl: _Ja

[ctx: GUI|Network]
en: Airplane Mode
nl: Vliegtuigmodus

[ctx: GUI|Network]
en: Unloc_k
nl: _Openen

[ctx: GUI|Network]
en: _Host name:
nl: _Hostnaam:

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Add
nl: _Toevoegen

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Select the type of device you wish to add
nl: _Selecteer het type apparaat dat je wilt toevoegen

[ctx: GUI|Network|Authentication Dialog]
en: C_onnect
nl: _Verbinden

[ctx: GUI|Network|Authentication Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Network|Mobile Broadband]
en: _Configure...
nl: _Configureren...

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: HTTP _Proxy
nl: HTTP-_proxy

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: H_TTPS Proxy
nl: H_TTPS-proxy

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Configuration URL
nl: _Configuratie-URL

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _FTP Proxy
nl: _FTP-proxy

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Method
nl: _Methode

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Socks Host
nl: _Socks-host

[ctx: GUI|Network|Secrets Dialog]
en: _Key:
nl: _Sleutel:

[ctx: GUI|Network|Secrets Dialog]
en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

[ctx: GUI|Network|VPN]
en: _Configure...
nl: _Configureren...

[ctx: GUI|Network|Wired]
en: C_onfigure...
nl: C_onfigureren...

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Configure...
nl: _Configureren...

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Network Name
nl: _Netwerknaam

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Stop Hotspot...
nl: _Stoppen hotspot...

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Use as Hotspot...
nl: _Gebruiken als hotspot...

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: Con_firm:
nl: _Bevestigen:

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Passphrase:
nl: _Wachtzin:

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Save Passphrase
nl: Wachtzin op_slaan

[ctx: GUI|Password]
en: _Confirm:
nl: _Bevestigen:

[ctx: GUI|Password]
en: _Root Password:
nl: _Rootwachtwoord:

[ctx: GUI|Progress]
en: _Finish configuration
nl: _Configuratie beëindigen

[ctx: GUI|Progress]
en: _Quit
nl: _Afsluiten

[ctx: GUI|Progress]
en: _Reboot
nl: He_rstarten

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: Delete _all
nl: Verwijder _alles

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: Preserve _all
nl: Behoud _alles

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Delete
nl: Verwij_deren

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Preserve
nl: _Behouden

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Reclaim space
nl: Terug_vorderen ruimte

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Shrink
nl: _Verkleinen

[ctx: GUI|Refresh Dialog|Rescan]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Refresh Dialog|Rescan]
en: _Rescan Disks
nl: _Schijven opnieuw scannen

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Close
nl: _Afsluiten

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Do not install boot loader
nl: _Geen bootlader installeren

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Remove
nl: _Verwijderen

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Set as Boot Device
nl: _Stel in als bootapparaat

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: Modify _Selections
nl: Aanpassen selectie

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: _Modify Software Source
nl: _Veranderen softwarebron

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: _Quit
nl: _Afsluiten

[ctx: GUI|Software Source]
en: A_dd
nl: _Toevoegen

[ctx: GUI|Software Source]
en: D_evice:
nl: A_pparaat:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Don't install the latest available software _updates. Install the default versions provided by the installation source above.
nl: Installeer niet de meest recente beschikbare software _updates. Installeer de standaardversies die door de installatiebron hierboven aangeboden worden.

[ctx: GUI|Software Source]
en: Installation media via SE/_HMC
nl: Installatiemedia via SE/_HMC

[ctx: GUI|Software Source]
en: N_FS mount options:
nl: N_FS-aankoppelopties:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Pass_word:
nl: _Wachtwoord:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Pro_xy URL:
nl: Pro_xy-URL:

[ctx: GUI|Software Source]
en: This URL refers to a _mirror list.
nl: Deze URL verwijst naar een _mirrorlijst.

[ctx: GUI|Software Source]
en: This URL refers to a mirror _list.
nl: Deze URL verwijst naar een mirror_list.

[ctx: GUI|Software Source]
en: U_ser name:
nl: Gebruiker_snaam:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Auto-detected installation media:
nl: _Automatisch gedetecteerd installatiemedium:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Choose an ISO
nl: _Kies een ISO

[ctx: GUI|Software Source]
en: _ISO file:
nl: _ISO-bestand:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Name:
nl: _Naam:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _On the network:
nl: _Op het netwerk:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Proxy setup...
nl: _Proxy instellen...

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Remove
nl: _Verwijderen

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Verify
nl: _Verifiëren

[ctx: GUI|Software Source|ISO Chooser Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Software Source|ISO Chooser Dialog]
en: _Open
nl: _Openen

[ctx: GUI|Software Source|Media Check Dialog]
en: _Done
nl: _Klaar

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: Pass_word
nl: _Wachtwoord

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: User _name
nl: Gebruikers_naam

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Enable HTTP Proxy
nl: HTTP-proxy _aanzetten

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Proxy Host
nl: _Proxyhost

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Use Authentication
nl: _Authenticatie gebruiken

[ctx: GUI|Spoke]
en: DATE & _TIME
nl: DATUM & _TIJD

[ctx: GUI|Spoke]
en: INSTALLATION _DESTINATION
nl: INSTALLATIE_BESTEMMING

[ctx: GUI|Spoke]
en: _INSTALLATION DESTINATION
nl: _INSTALLATIEBESTEMMING

[ctx: GUI|Spoke]
en: _INSTALLATION SOURCE
nl: _INSTALLATIEBRON

[ctx: GUI|Spoke]
en: _KEYBOARD
nl: _TOETSENBORD

[ctx: GUI|Spoke]
en: _LANGUAGE SUPPORT
nl: _TAALONDERSTEUNING

[ctx: GUI|Spoke]
en: _NETWORK & HOST NAME
nl: _NETWERK & HOSTNAAM

[ctx: GUI|Spoke]
en: _ROOT PASSWORD
nl: _ROOTWACHTWOORD

[ctx: GUI|Spoke]
en: _SOFTWARE SELECTION
nl: _SOFTWARESELECTIE

[ctx: GUI|Spoke]
en: _USER CREATION
nl: _GEBRUIKER AANMAKEN

[ctx: GUI|Storage]
en: _Add a disk...
nl: Toe_voegen schijf...

[ctx: GUI|Storage]
en: _Full disk summary and boot loader...
nl: _Volledig schijfoverzicht en bootlader...

[ctx: GUI|Storage]
en: _Refresh...
nl: _Verversen...

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Modify Disk Selection
nl: _Verander schijfselectie

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Modify Storage Layout
nl: _Verander opslagindeling

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Quit
nl: _Afsluiten

[ctx: GUI|Storage|Need Space Dialog]
en: Cancel & _add more disks
nl: Annuleren & meer schijven _toevoegen

[ctx: GUI|Storage|Need Space Dialog]
en: _Reclaim space
nl: Terug_vorderen ruimte

[ctx: GUI|Storage|No Space Dialog]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: GUI|Storage|No Space Dialog]
en: _Quit installer
nl: _Stop het installatieprogramma

[ctx: GUI|Summary]
en: _Begin Installation
nl: _Begin met installatie

[ctx: GUI|Summary]
en: _Quit
nl: _Afbreken

[ctx: GUI|Summary Dialog]
en: _Accept Changes
nl: _Accepteer veranderingen

[ctx: GUI|Summary Dialog]
en: _Cancel & Return to Custom Partitioning
nl: _Annuleren en teruggaan naar aangepast partitioneren

[ctx: GUI|User]
en: Make this user administrator
nl: Maak deze gebruiker beheerder

[ctx: GUI|User]
en: Require a password to use this account
nl: Vereis een wachtwoord om dit account te gebruiken

[ctx: GUI|User]
en: _Advanced...
nl: _Geavanceerd...

[ctx: GUI|User]
en: _Confirm password
nl: _Bevestig wachtwoord

[ctx: GUI|User]
en: _Full name
nl: _Volledige naam

[ctx: GUI|User]
en: _Password
nl: _Wachtwoord

[ctx: GUI|User]
en: _User name
nl: _Gebruikersnaam

[ctx: GUI|Welcome|Beta Warn Dialog]
en: I want to _exit.
nl: Ik wil _afsluiten.

[ctx: GUI|Welcome|Beta Warn Dialog]
en: I want to _proceed.
nl: Ik wil _doorgaan.

[ctx: GUI|Welcome|Unsupported Hardware Dialog]
en: _Continue
nl: _Doorgaan

[ctx: GUI|Welcome|Unsupported Hardware Dialog]
en: _Quit
nl: _Afbreken

en: Generating initramfs
nl: Initramfs wordt aangemaakt

en: Generating updated storage configuration
nl: Vernieuwde opslagconfiguratie wordt aangemaakt

en: Getting list of layouts...
nl: Lijst met indelingen ophalen...

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
nl[0]: Stoppen met verbinding maken na %d poging!
nl[1]: Stoppen met verbinding maken na %d pogingen!

en: Giving up, time (%d minutes) ran out.
nl: We geven het op, de tijd (%d minutes) is verstreken.

en: Good
nl: Goed

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
nl: Grafische installatie is niet beschikbaar. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: Group Membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group Password
nl: Groepswachtwoord

en: Hardware Address
nl: Hardware-adres

en: Hardware error occurred
nl: Er trad een hardware-fout op

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
nl: Hier zullen we beschrijven hoeveel ruimte nodig is voor de huidige softwareselectie.

en: Here we'll describe what your options are.
nl: Hier zullen we beschrijven wat je opties zijn.

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Host name cannot be None or an empty string.
nl: Hostnaam kan niet None of een lege tekenreeks zijn.

en: Host name is not valid: %s
nl: Hostnaam is niet geldig: %s

en: Host name must be 255 or fewer characters in length.
nl: Hostnaam moet 255 -of minder- karakters lang zijn.

en: Host name: %s
nl: Hostnaam: %s

en: Host names can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
nl: Hostnamen kunnen alleen de karakters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', of '.' bevatten, onderdelen tussen punten mogen niet leeg zijn en kan niet beginnen of eindigen met '-'.

en: Hour Down
nl: Uur omlaag

en: Hour Up
nl: Uur omhoog

en: Hours
nl: Uren

en: I would like to _make additional space available.
nl: Ik wil extra ruimte beschikbaar _maken.

en: INSTALLATION DESTINATION
nl: BESTEMMING VAN INSTALLATIE

en: INSTALLATION OPTIONS
nl: INSTALLATIE-OPTIES

en: INSTALLATION SOURCE
nl: INSTALLATIEBRON

en: INSTALLATION SUMMARY
nl: INSTALLATIE-OVERZICHT

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IPv4 Address
nl: IPv4-adres

en: IPv4 address or %s for DHCP
nl: IPv4-adres of %s voor DHCP

en: IPv4 gateway
nl: IPv4-gateway

en: IPv4 netmask
nl: IPv4-netmasker

en: IPv6 Address
nl: IPv6-adres

en: IPv6 address[/prefix] or %(auto)s for automatic, %(dhcp)s for DHCP, %(ignore)s to turn off
nl: IPv6 adres[/prefix] of %(auto)s voor automatisch, %(dhcp)s voor DHCP, %(ignore)s om uit te schakelen

en: IPv6 default gateway
nl: IPv6 standaard gateway

en: Identifier
nl: Identificatie

en: Identity:
nl: Identiteit:

en: Incorrectly specified origin of the snapshot. Use format "VolGroup/LV_name"
nl: Verkeerd gespecificeerde oorsprong van de snapshot. Gebruik het formaat "VolGroep/LV_naam"

en: Install
nl: Installeren

en: Install the live CD to your hard disk
nl: Installeer de Live-CD op je harde schijf

en: Install to Hard Drive
nl: Naar harde schijf installeren

en: Installation
nl: Installatie

en: Installation Destination
nl: Installatiedoel

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
nl: Installatie vereist een totaal van <b>%s</b> voor systeemdata.

en: Installation requires partitioning of your hard drive. Select what space to use for the install target.
nl: Installatie vereist partitioneren van de harde schijf.  Selecteer welke ruimte gebruikt moet worden als het installatiedoel.

en: Installation source
nl: Installatiebron

en: Installation source needs to be set up first.
nl: Installatiebron moet eerst ingesteld worden.

en: Installation source not set up
nl: Installatiebron niet ingesteld

en: Installation was stopped due to an error installing the boot loader. The exact error message is:
    
    %s
    
    The installer will now terminate.
nl: De installatie werd onderbroken door een installatiefout van de bootlader. De precieze foutmelding is:
    
    %s
    
    De installatie wordt nu beeindigd.

en: Installing
nl: Bezig met installeren

en: Installing boot loader
nl: Installeren opstartlader

en: Installing software
nl: Software installeren

en: Interconnect
nl: Verbinding

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid container name
nl: Ongeldige containernaam

en: Invalid environment specified in kickstart
nl: In kickstart is een ongeldige omgeving gespecificeerd

en: Invalid group name: %s
nl: Ongeldige groepsnaam: %s

en: Invalid host name
nl: Ongeldige hostnaam

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
nl: Ongeldige partitiegrootte ingesteld. Gebruik een geldig geheel getal.

en: Invalid proxy URL
nl: Ongeldige proxy-URL

en: Invalid proxy protocol: %s
nl: Ongeldig proxyprotocol: %s

en: Invalid repository name
nl: Ongeldige repositorynaam

en: Invalid timezone
nl: Ongeldige tijdzone

en: Invalid user name
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Invalid user name: %(name)s.
    %(error_message)s
nl: Ongeldige gebruikersnaam: %(name)s.
    %(error_message)s

en: Joining realm: %s
nl: Toetreden tot domein: %s

en: KEYBOARD LAYOUT
nl: TOETSENBORDINDELING

en: Keyboard layouts are not supported when using VNC.
    However the settings will be used after the installation.
nl: Toetsenbordindelingen worden bij het gebruik van VNC niet ondersteund.
    De instellingen zullen echter gebruikt worden na de installatie.

en: LANGUAGE SUPPORT
nl: TAALONDERSTEUNING

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
nl: 'INDELING OMSCHAKELEN'-OPTIES

en: LOCALIZATION
nl: LOKALISATIE

en: LUKS device %s has no encryption key
nl: LUKS-apparaat %s heeft geen encryptie sleutel

en: LVM Thin Provisioning
nl: LVM thin provisioning

en: Language is not set.
nl: Taal is niet ingesteld

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Languages
nl: Talen

en: Layout Options
nl: Indelingsopties

en: Layout switching not configured.
nl: Indeling omschakelen is niet geconfigureerd.

en: Local Standard Disks
nl: Lokale standaardschijven

en: Local media
nl: Lokale media

en: Local media via SE/HMC
nl: Lokale media via SE/HMC

en: Locales
nl: Landinstellingen

en: Logical volume "%s" given in logvol command does not exist.
nl: Logische volume "%s" opgegeven in logvol-commando bestaat niet.

en: Logical volume name "%(logvol)s" is already in use in volume group "%(volgroup)s".
nl: Logische-volumenaam "%(logvol)s" is al in gebruik in volumegroep "%(volgroup)s".

en: Logical volume size "%(logvolSize)s" must be larger than the volume group extent size of "%(extentSize)s".
nl: Logische-volumegrootte "%(logvolSize)s" moet groter zijn dan de volumegroep omvanggrootte "%(extentSize)s".

en: MANUAL PARTITIONING
nl: HANDMATIG PARTITIONEREN

en: MEDIA VERIFICATION
nl: MEDIAVERIFICATIE

en: Memory
nl: Geheugen

en: Minutes
nl: Minuten

en: Minutes Down
nl: Minuten omlaag

en: Minutes Up
nl: Minuten omhoog

en: Mode
nl: Modus

en: More Network Config Box
nl: Meer netwerkconfiguratiekader

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
nl: Hieronder zijn meer aanpassingsopties beschikbaar
    na het aanmaken van het koppelpunt.

en: More than one match found for given boot drive "%s".
nl: Meer dan één exemplaar gevonden voor opgegeven opstartschijf "%s".

en: Mount _Point:
nl: Koppel_punt:

en: Mount point
nl: Koppelpunt

en: NETWORK & HOST NAME
nl: NETWERK & HOSTNAAM

en: NETWORK CONFIGURATION
nl: NETWERKCONFIGURATIE

en: NFS mount options
nl: NFS aankoppel-opties

en: NFS server %s
nl: NFS-server %s

en: NFS server is empty
nl: NFS-server is leeg

en: NIC "%s" given in fcoe command does not exist.
nl: NIC "%s" opgegeven in fcoe-commando bestaat niet.

en: NTP configuration
nl: NTP-configuratie

en: NTP servers:
nl: NTP-servers:

en: NTP service failed to start.
nl: NTP service startte niet op.

en: NTP service failed to stop.
nl: NTP service stopte niet.

en: NVDIMM device %(namespace)s
nl: NVDIMM apparaat %(namespace)s

en: Name
nl: Naam

en: Name of the repository.
nl: Naam van de repository.

en: Nameservers (comma separated)
nl: Naamservers (komma gescheiden)

en: Namespace
nl: Naamruimte

en: Need Space
nl: Er is ruimte nodig

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Config Box
nl: Netwerkconfiguratiekader

en: Network Name
nl: Netwerknaam

en: Network configuration
nl: Netwerkconfiguratie

en: Network interface "%(nic)s" required by iSCSI "%(iscsiTarget)s" target is not up.
nl: Netwerkinterface "%(nic)s" vereist door iSCSI "%(iscsiTarget)s"-doel is niet klaar.

en: New %(name)s %(version)s Installation
nl: Nieuwe %(name)s %(version)s installatie

en: New Device
nl: Nieuw apparaat

en: New NTP Server
nl: Nieuwe NTP-server

en: New Selector
nl: Nieuwe keuzeschakelaar

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: No *.iso files found in device root folder
nl: In de rootmap van het apparaat werden geen *.iso bestanden gevonden

en: No Space
nl: Geen ruimte

en: No credentials (discovery authentication disabled)
nl: Geen legitimatie (ontdekkingsauthenticatie uitgezet)

en: No disk found for specified BIOS disk "%s".
nl: Er werd geen schijf gevonden voor opgegeven BIOS-schijf "%s".

en: No disks assigned
nl: Geen schijven toegekend

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
nl: Geen schijven ontdekt.  Zet de computer uit, verbind tenminste één schijf en start de installatie opnieuw op.

en: No disks selected
nl: Geen schijven geselecteerd

en: No disks selected.
nl: Geen schijven geselecteerd.

en: No disks selected. Keeping previous disk set.
nl: Er zijn geen schijven geselecteerd. De vorige set schijven wordt gebruikt.

en: No disks selected. Not saving changes.
nl: Er zijn geen schijven geselecteerd. De veranderingen worden niet opgeslagen.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
nl: Geen schijven geselecteerd; selecteer tenminste één schijf waarop geïnstalleerd kan worden.

en: No format on device '%s'
nl: Geen formaat op apparaat '%s'

en: No host url
nl: Geen host url

en: No installation source available
nl: Geen installatiebron beschikbaar

en: No mountable devices found
nl: Geen aankoppelbare apparaten gevonden

en: No network devices available
nl: Geen netwerkapparaat beschikbaar

en: No size given for logical volume "%s".  Use one of --useexisting, --size, or --percent.
nl: Er is geen grootte opgegeven voor logische volume "%s".  Gebruik een van --useexisting, --size of --percent.

en: No thin pool exists with the name "%s". Specify thin pools before thin volumes.
nl: Er bestaat geen "thin pool" met de naam "%s". Specificeer "thin pools" voor "thin volumes".

en: No user will be created
nl: Er zal geen gebruiker aangemaakt worden

en: No valid boot loader target device found. See below for details.
nl: Er werd geen geldig doelapparaat gevonden voor de bootlader. Zie hieronder voor details.

en: No volume group exists with the name "%s".  Specify volume groups before logical volumes.
nl: Er bestaat geen volumegroep met de naam "%s".  Specificeer volumegroepen voor logische volumes.

en: Node Name
nl: Node naam

en: Node login failed.
nl: Inloggen op node mislukte.

en: None
nl: Geen

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Not enough RAM
nl: Onvoldoende RAM

en: Not enough free space on selected disks.
nl: Onvoldoende vrije ruimte op de geselecteerde schijven.

en: Not enough space in file systems for the current software selection. An additional %s is needed.
nl: Er is onvoldoende ruimte op de bestandssystemen voor de huidige softwareselectie. Er is nog %s aan ruimte nodig.

en: Not resizeable
nl: Grootte niet instelbaar

en: Note:  The settings you make on this screen will not be applied until you click on the main menu's 'Begin Installation' button.
nl: Opmerking:  De op dit scherm gemaakte instellingen worden pas toegepast
    nadat je op de 'Begin met installatie'-knop in het hoofdmenu klikt.

en: Nothing selected
nl: Niets geselecteerd

en: Notice:  This is pre-release software that is intended for development and testing purposes only.  Do not use this software for any critical work or for production environments.
    
    By clicking "I want to proceed", you understand and accept the risks associated with pre-release software, that you intend to use this for testing and development purposes only, and are willing to report any bugs or issues in order to enhance this work.
    
    If you do not understand or accept the risks, then please exit this program by clicking "I want to exit" which will reboot your system.
nl: Opmerking:  Dit is pre-release software die aleen bedoeld is voor ontwikkeling en test doeleinden. Gebruik deze software niet voor cruciaal werk of voor productie omgevingen.
    
    Door op "Ik wil doorgaan" te klikken, geef je aan dat je de risico's verbonden met pre-release software begrijpt en accepteert, dat je deze alleen gaat gebruiken voor test en ontwikkel doeleinden en dat je bereidt bent om bugs of problemen te rapporteren om deze software te verbeteren.
    
    Als je de risico's niet begrijpt of accepteert, verlaat dan dit programma door op "Ik wil afsluiten" te klikken, waarna je systeem opnieuw opstart.

en: Optional proxy password.
nl: Optioneel proxywachtwoord.

en: Optional proxy user name.
nl: Optionele proxygebruikersnaam.

en: Or, assign new mount points to existing partitions after selecting them below.
nl: Of ken nieuwe koppelpunten toe aan bestaande partities die je hieronder kunt selecteren.

en: Order
nl: Volgorde

en: Other Storage Options
nl: Andere opslagopties

en: PRE-RELEASE / TESTING
nl: PRE-RELEASE / TESTEN

en: PV partition "%s" is defined multiple times.
nl: PV-partitie "%s" is meerdere keren gedefinieerd.

en: Partition "%s" given in part command does not exist.
nl: Partitie "%s" opgegeven in part-commando bestaat niet.

en: Partition Scheme Options
nl: Partitie-indeling opties

en: Partitioning
nl: Partitioneren

en: Passphrase
nl: Wachtzin

en: Passphrase for autopart encryption not specified.
nl: Wachtzin voor autopart encryptie is niet gespecificeerd.

en: Passphrase:
nl: Wachtzin:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (confirm):
nl: Wachtwoord (bevestigen):

en: Password is not set.
nl: Wachtwoord is niet ingesteld.

en: Password is set.
nl: Wachtwoord is ingesteld.

en: Password set.
nl: Wachtwoord is ingesteld.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network
nl: Wachtwoorden of encryptiesleutels zijn vereist voor toegang
    tot het draadloze netwerk

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network '%(network_id)s'.
nl: Wachtwoorden of encryptiesleutels zijn vereist voor toegang
    tot het draadloze netwerk %(network_id)s'.

en: Paths
nl: Paden

en: Percentage must be between 0 and 100.
nl: Percentage moet tussen 0 en 100 liggen.

en: Performing post-installation setup tasks
nl: Het uitvoeren van post-installatie insteltaken

en: Physical volume "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "lvmpv".
nl: Fysieke volume "%(device)s" heeft als formaat "%(format)s", maar het moet een "lvmpv"-formaat hebben.

en: Please complete all spokes before continuing
nl: Maak alle spaken af voor dat je verder gaat

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
nl: Bewerk eerst de items waar dit pictogram bij staat voordat je verder gaat naar de volgende stap.

en: Please create a name for this %(container_type)s and select at least one disk below.
nl: Maak een naam aan voor deze %(container_type)s en selecteer hieronder tenminste een schijf.

en: Please create a name for this container and select at least one disk below.
nl: Maak een naam aan voor deze container en selecteer hieronder tenminste een schijf.

en: Please enter a valid mount point.
nl: Vul een geldig koppelpunt in.

en: Please enter a valid name.
nl: Vul een geldige naam in.

en: Please make a selection from the above:
nl: Maak een keuze uit het bovenstaande:

en: Please make your selection from the above list.
    Press 'c' to continue after you have made your selection.
nl: Maak je selectie uit de bovenstaande lijst.
    Druk op 'c' om verder te gaan nadat je een selectie hebt gemaakt.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
nl: Verbind je vnc-cliënt handmatig met %s om de installatie te beginnen.

en: Please manually connect your vnc client to <IP ADDRESS>:%s to begin the install. Switch to the shell (Ctrl-B 2) and run 'ip addr' to find the <IP ADDRESS>.
nl: Verbind je vnc-cliënt handmatig met <IP ADDRESS>:%s om de installatie te beginnen. Schakel om naar de shell (Ctrl-B 2) en voer 'ip adr' uit om het <IP ADDRESS> te ontdekken.

en: Please press <return> to get a shell.
nl: Druk op <return> om naar een shell te gaan.

en: Please provide LUKS passphrase. You will have to type it twice.
nl: Bied een LUKS wachtzin aan. Je moet deze twee keer intypen.

en: Please provide VNC password (must be six to eight characters long).
    You will have to type it twice. Leave blank for no password
nl: Geef een VNC wachtwoord op (moet een lengte hebben van zes tot acht karakters).
    Je moet het twee keer invullen. Laat het veld leeg voor geen wachtwoord.

en: Please respond '%(yes)s' or '%(no)s':
nl: Reageer met '%(yes)s' of '%(no)s':

en: Please select language support to install.
    [%(back)s to return to language list, %(continue)s to continue, %(quit)s to quit]:
nl: Selecteer de te installeren taalondersteuning.
    ['%(back)s' om terug te gaan naar de taallijst, '%(continue)s' om verder te gaan, '%(quit)s' om te stoppen]:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
nl: Selecteer een nieuw rootwachtwoord.  Je moet het tweemaal intypen.

en: Please select the network interface which is connected to your FCoE switch.
nl: Selecteer de netwerkinterface die met je FCoE switch verbonden is.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [%(back)s to region list, %(quit)s to quit]:
nl: Selecteer de tijdzone.
    Gebruik getallen of typ namen rechtstreeks in ['%(back)s' naar regiolijst, '%(quit)s' om te stoppen]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
nl: Ssh install@%s om de installatie te beginnen.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
nl: Ssh install@<host> om de installatie te vervolgen.

en: Please use the live desktop environment's tools for customizing your network configuration.  You can set the host name here.
nl: Gebruik de gereedschappen van de Live bureaubladomgeving voor het aanpassen van je netwerkconfiguratie. Je kunt hier de hostnaam instellen.

en: Please wait... software metadata still loading.
nl: Even wachten... software-metadata wordt nog geladen.

en: Port
nl: Poort

en: Port / Target / LUN #
nl: Poort / Doel / LUN #

en: Portal
nl: Portaal

en: Preparing deployment of %s
nl: Voorbereiden opzetten van %s

en: Preparing to install
nl: Installatie wordt voorbereid

en: Preparing transaction from installation source
nl: De transactie vanaf de installatiebron wordt voorbereid

en: Preserve
nl: Behouden

en: Press Done again to use anyway.
nl: Druk op Klaar als het toch wilt gebruiken.

en: Press Done to continue.
nl: Druk op Klaar om verder te gaan.

en: Press ENTER to continue
nl: Druk op ENTER om verder te gaan

en: Press enter to exit.
nl: Druk op enter om af te sluiten.

en: Pressing 'OK' below will take you to the disk selection screen where you will need to re-select your disks.
nl: Hieronder op 'OK' drukken zal je naar het schijfselectiescherm brengen waar je de schijven opnieuw moet selecteren.

en: Private key password:
nl: Privésleutelwachtwoord:

en: Probing storage...
nl: Opslag onderzoeken...

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Progress
nl: Voortgang

en: Protocol for the repository URL.
nl: Protocol voor de URL van repository.

en: Protocol in URL does not match selected protocol
nl: Protocol in URL komt niet overeen met geselecteerde protocol

en: Proxy authentication data duplicated
nl: Proxy-authenticatie-data gedupliceerd

en: Question
nl: Vraag

en: Quit
nl: Afsluiten

en: RAID Level:
nl: RAID-niveau:

en: RAID device  "%s" given in raid command does not exist.
nl: RAID-apparaat "%s" opgegeven in raid-commando bestaat niet.

en: RAID device "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "mdmember".
nl: RAID-apparaat "%(device)s" heeft als formaat "%(format)s", maar het moet een "mdmember" formaat hebben.

en: RAID partition "%s" is defined multiple times.
nl: RAID-partitie "%s" is meerdere keren gedefinieerd.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following device types: %(types)s.
nl: RAID-opstellingen die '%(desc)s' omvatten moeten één van de volgende apparaattypen hebben: %(types)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following metadata versions: %(metadata_versions)s.
nl: RAID-opstellingen die '%(desc)s' omvatten moeten één van de volgende metadata versies hebben %(metadata_versions)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following raid levels: %(raid_level)s.
nl: RAID-opstellingen die '%(desc)s' omvatten moeten één van de volgende raidlevels hebben: %(raid_level)s.

en: RAID volume "%s" specified with --useexisting does not exist.
nl: RAID-volume "%s" gespecificeerd met --useexisting bestaat niet.

en: RAID1 <span foreground="grey">(Redundancy)</span>
nl: RAID1 <span foreground="grey">(Redundancie)</span>

en: RAID10 <span foreground="grey">(Performance, Redundancy)</span>
nl: RAID10 <span foreground="grey">(Performance, Redundantie)</span>

en: RAID4 <span foreground="grey">(Error Checking)</span>
nl: RAID4 <span foreground="grey">(Foutcontrole)</span>

en: RAID5 <span foreground="grey">(Distributed Error Checking)</span>
nl: RAID5 <span foreground="grey">(Verspreide Foutcontrole)</span>

en: RAID6 <span foreground="grey">(Redundant Error Checking)</span>
nl: RAID6 <span foreground="grey">(Redundante Foutcontrole)</span>

en: RECLAIM DISK SPACE
nl: SCHIJFRUIMTE TERUGVORDEREN

en: RESCAN DISKS
nl: SCHIJVEN OPNIEUW SCANNEN

en: ROOT PASSWORD
nl: ROOTWACHTWOORD

en: Random data quality:
nl: Randomdatakwaliteit:

en: Read-only mount
nl: Alleen-lezen-aankoppeling

en: Reclaimable Space
nl: Terug te vorderen ruimte

en: Reconfiguring NVDIMM devices. This may take a moment...
nl: Opnieuw configureren van NVDIMM apparaten. Dit kan even duren...

en: Region
nl: Regio

en: Reload storage configuration from disk.
nl: Herlaad opslagconfiguratie van schijf

en: Remote directory is required
nl: Map op afstand is vereist

en: Remove NTP server
nl: Verwijder NTP-server

en: Remove the selected mount point(s).
nl: Verwijder geselecteerd(e) koppelpunt(en).

en: Remove the selected repository.
nl: Verwijder de geselecteerde repository.

en: Replace Existing Linux system(s)
nl: Vervang bestaand Linux-systeem(systemen)

en: Repo URL
nl: Repo-URL

en: Repository name conflicts with internal repository name.
nl: Repositorynaam is in conflict met interne repositorynaam.

en: Requested boot drive "%s" doesn't exist or cannot be used.
nl: Aangevraagde opstartschijf "%s" bestaat niet of kan niet gebruikt worden.

en: Rescanning disks after reconfiguration.
    This may take a moment ...
nl: Opnieuw scannen van schijven na opnieuw configureren.
    Dit kan even duren ...

en: Rescanning disks finished.
nl: Het opnieuw scannen van schijven is beëindigd.

en: Rescue
nl: Redding

en: Rescue Mount
nl: Reddingsaankoppeling

en: Restoring hardware time...
nl: Herstellen van hardware tijd...

en: Revert to the previous list of repositories.
nl: Ga terug naar de vorige lijst met repositories.

en: Root Selection
nl: Rootselectie

en: Root account is disabled
nl: Root-account is uitgezet

en: Root account is disabled.
nl: Root-account is uitgezet.

en: Root password
nl: Rootwachtwoord

en: Root password is not set
nl: Rootwachtwoord is niet ingesteld

en: Root password is set
nl: Rootwachtwoord is ingesteld

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
nl: Draai %s om het systeem af te koppelen als je klaar bent.

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
nl: Voer %s uit om het systeem af te koppelen als je klaar bent.

en: Running post-installation scripts
nl: Uitvoeren van post-installatie scripts

en: Running pre-installation scripts
nl: Uitvoeren van pre-installatiescripts

en: SELECTED DISKS
nl: GESELECTEERDE SCHIJVEN

en: SOFTWARE SELECTION
nl: SOFTWARESELECTIE

en: SPOKE NAME
nl: SPAAKNAAM

en: SUMMARY OF CHANGES
nl: SAMENVATTING VAN VERANDERINGEN

en: SYSTEM
nl: SYSTEEM

en: Saving storage configuration...
nl: Bezig met opslaan van opslagconfiguratie...

en: Scanning disks.  This may take a moment...
nl: Schijven worden gescand. Dit kan even duren...

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security Key
nl: Beveiligingssleutel

en: Select a partition scheme configuration.
nl: Selecteer een partitie-indelingsconfiguratie.

en: Select additional language support to be installed:
nl: Selecteer extra taalondersteuning om geïnstalleerd te worden:

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select an ISO to use as install source
nl: Selecteer een ISO om te gebruiken als installatiebron

en: Select an NTP server to remove
nl: Seleceteer een NTP-server om te verwijderen

en: Select device containing the ISO file
nl: Selecteer het apparaat waarop het ISO-bestand staat

en: Select one or more disks this device may reside on.
nl: Selecteer één of meer schijven waarop dit apparaat zich mag bevinden.

en: Select the device(s) you'd like to install to.  They will be left untouched until you click on the main menu's "Begin Installation" button.
nl: Selecteer de schijf(schijven) waarop je wilt installeren.  Er gebeurt niets mee totdat je op de "Begin met installatie"-knop klikt in het hoofdmenu.

en: Selected Device
nl: Geselecteerd apparaat

en: Selected Layouts
nl: Geselecteerde indelingen

en: Selected environment is not valid
nl: Geselecteerde omgeving is niet geldig

en: Set Date & Time
nl: Stel datum & tijd in

en: Set as current system host name.
nl: Stel in als hostnaam voor huidig systeem.

en: Set host name
nl: Hostnaam instellen

en: Set timezone
nl: Stel tijdzone in

en: Setting up installation source...
nl: Bezig met instellen van installatiebron...

en: Setting up the installation environment
nl: Het opzetten van de installatie omgeving

en: Shrink
nl: Verminderen

en: Simultaneous Multithreading (SMT) may improve performance for certain workloads, but introduces several publicly disclosed security issues. You can disable SMT, which may impact performance. Please read https://red.ht/rhel-smt to understand potential risks and learn about ways to mitigate these risks.
nl: Simultaneous Multithreading (SMT) kan de prestaties voor bepaalde workloads verbeteren, maar introduceert verschillende openbaar gemaakte beveiligingsproblemen. Je kunt SMT uitschakelen, wat de prestaties kan beïnvloeden. Lees https://red.ht/rhel-smt om mogelijke risico's te begrijpen en meer te weten te komen over manieren om deze risico's te beperken.

en: Simultaneous Multithreading (SMT) technology can provide performance improvements for certain workloads, but introduces several publicly disclosed security issues. You have the option of disabling SMT, which may impact performance. If you choose to leave SMT enabled, please read https://red.ht/rhel-smt to understand your potential risks and learn about other ways to mitigate these risks.
nl: Simultaneous Multithreading (SMT) technologie kan prestatieverbeteringen bieden voor bepaalde workloads, maar introduceert verschillende openbaar gemaakte beveiligingsproblemen. Je hebt de optie om SMT uit te schakelen, wat de prestaties kan beïnvloeden. Als je ervoor kiest om SMT ingeschakeld te laten, moet je https://red.ht/rhel-smt lezen om je potentiële risico's te begrijpen en meer te weten te komen over andere manieren om deze risico's te beperken.

en: Single <span foreground="grey">(No Redundancy, No Striping)</span>
nl: Single <span foreground="grey">(Geen Redundantie, Geen Striping)</span>

en: Skip to shell
nl: Ga door naar de shell

en: Slaves
nl: Slaven

en: Snapshot %s already exists.
nl: Snapshot %s bestaat al.

en: Snapshot: origin "%(origin)s" of snapshot "%(name)s" is not a valid thin LV device.
nl: Snapshot: oorsprong "%(origin)s" van snapshot "%(name)s" is geen geldig dun LV apparaat.

en: Software selection
nl: Softwareselectie

en: Source changed - please verify
nl: Bron is veranderd - controleer dit

en: Specialized & Network Disks
nl: Speciale schijven en netwerkschijven

en: Specified name %s already in use.
nl: Opgegeven naam %s is al in gebruik.

en: Specify Repo Options
nl: Specificeer repo-opties

en: Speed
nl: Snelheid

en: Standard Partition
nl: Standaardpartitie

en: Starting Install to Hard Drive
nl: Beginnen met installeren naar harde schijf

en: Starting VNC...
nl: VNC wordt opgestart...

en: Starting automated install
nl: Geautomatiseerde installatie wordt opgestart

en: Starting package installation process
nl: Beginnen met pakketinstallatieproces

en: Starting pull of %(branchName)s from %(source)s
nl: Beginnen met ophalen van %(branchName)s uit %(source)s

en: Status unknown
nl: Status onbekend

en: Status unknown (missing)
nl: Status onbekend (ontbreekt)

en: Storage Options
nl: Opslagopties

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. <a href="">Click for details.</a>
nl: Opslagconfiguratie is gereset wegens een niet-oplosbare fout. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Strong
nl: Sterk

en: Subnet Mask
nl: Subnetmasker

en: TOTAL SPACE
nl: TOTALE RUIMTE

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: c
nl: d

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: no
nl: nee

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: q
nl: s

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: r
nl: v

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: yes
nl: ja

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: b
nl: t

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: c
nl: d

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: q
nl: s

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Time Settings]
en: b
nl: t

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Time Settings]
en: q
nl: s

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Timezone Settings]
en: b
nl: t

en: Target
nl: Doel

en: Target WWID
nl: Doel WWID

en: Target size "%(size)s" for device "%(device)s" is invalid.
nl: Doelgrootte "%(size)s" voor apparaat "%(device)s" is ongeldig.

en: Team %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
nl: Team %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) is verbonden

en: Testing availability...
nl: Beschikbaarheid wordt getest...

en: Testing layouts configuration not available.
nl: Het testen van indelingsconfiguratie is niet beschikbaar.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not offer custom partitioning for full control over the disk layout. Would you like to use VNC mode instead?
nl: Tekstmodus biedt een beperkte set installatie-opties. Het biedt geen aangepaste partitionering aan voor volledige controle over de schijfindeling. Wil je in plaats hiervan de VNC-modus gebruiken?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
nl: Dat koppelpunt is al in gebruik.
    Probeer iets anders?

en: That mount point is already in use. Try something else?
nl: Dat koppelpunt is al in gebruik. Iets anders proberen?

en: That mount point is invalid. Try something else?
nl: Dat koppelpunt is ongeldig. Probeer je iets anders?

en: The "%s" file system type is not supported.
nl: Het "%s"-bestandssysteemtype wordt niet ondersteund.

en: The %(password)s is empty.
nl: Het %(password)s is leeg.

en: The %(password)s is too short
nl: De %(password)s is te kort

en: The %(password)s you have provided contains non-ASCII characters. You may not be able to switch between keyboard layouts when typing it.
nl: De %(password)s die je hebt opgeven bevat niet-ASCII karakters. Je kunt misschien niet omschakelen tussen toetsenbordindelingen tijdens het intypen.

en: The %(password)s you have provided is weak.
nl: De aangeboden %(password)s is zwak.

en: The %(password)s you have provided is weak: %(error_message)s.
nl: De %(password)s die je hebt opgegeven is zwak: %(error_message)s.

en: The %(passwords)s do not match.
nl: De %(passwords)s komen niet overeen.

en: The %(passwords)s you entered were different.  Please try again.
nl: De %(passwords)s die je hebt ingevoerd zijn verschillend. Probeer het opnieuw.

en: The %(product_name)s graphical installer requires %(needed_ram)s MB of memory, but you only have %(total_ram)s MB
    .
nl: Het %(product_name)s grafische installatieprogramma vereist %(needed_ram)s MB geheugen, maar je hebt slechts %(total_ram)s MB
    .

en: The %s kickstart command is not currently supported.
nl: Het %s-kickstartcommando wordt op dit moment niet ondersteund.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
nl: In het 'boot'-gebied op je computer staan bestanden
    die nodig zijn om het besturingssysteem op te starten.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
nl: In het 'home'-gebied op je computer staan al
    je persoonlijke data.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
nl: In het 'root'-gebied op je computer staan
    essentiële systeembestanden en toepassingen.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
nl: Het 'swap'-gebied op je computer wordt door het besturingssysteem
    gebruikt als er bijna geen ruimte meer is op het geheugen.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
nl: De BIOS-bootpartitie is vereist voor het opstarten vanaf
    GPT-gepartitioneerde schijven voor BIOS-hardware.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error. Would you like to continue using this image?
nl: Het ISO-bestand %s heeft een grootte dat geen veelvoud is van 2048 bytes.  Dit kan betekenen dat het beschadigd is geraakt tijdens de overdracht naar deze computer.
    
    Het wordt aanbevolen dat je afsluit en de installatie afbreekt, maar je kunt ervoor kiezen om verder te gaan als je denkt dat bovenstaande melding niet correct is. Wil je verder gaan met het gebruik van deze image?

en: The PReP boot partition is required as part of the
    boot loader configuration on some PPC platforms.
nl: De PReP-bootpartitie is noodzakelijk als een onderdeel van de
    bootloaderconfiguratie op sommige PPC-platforms.

en: The RAID level you have selected (%(level)s) requires more disks (%(min)d) than you currently have selected (%(count)d).
nl: Het RAID-niveau dat je selecteerde  (%(level)s) vereist meer schijven (%(min)d) dan je op dit moment geselecteerd hebt (%(count)d).

en: The RAID volume name "%s" is already in use.
nl: De RAID-volumenaam "%s" is al in gebruik.

en: The VNC server is now running.
nl: De VNC-server draait nu.

en: The added DASD can be found under "Local Standard Disks".
nl: De toegevoegde DASD kan onder "Lokale standaardschijven" gevonden worden.

en: The container is encrypted.
nl: De container is versleuteld.

en: The following NVDIMM devices selected from the list will be reconfigured to sector mode:
nl: De volgende NVDIMM apparaten geselecteerd in de lijst zullen opnieuw geconfigureerd worden naar de sector modus:

en: The following error occurred discovering DASD devices.  Please double check your configuration information and try again.
nl: Bij het opzoeken van DASD-apparaten trad de volgende fout op.  Controleer je configuratie-informatie en probeer het opnieuw.

en: The following error occurred discovering iSCSI targets.  Please double check your authorization information and try again.
nl: Bij het opzoeken van iSCSI-doelen trad de volgende fout op.  Controleer je autorisatie-informatie en probeer het opnieuw.

en: The following error occurred discovering zFCP devices.  Please double check your configuration information and try again.
nl: Bij het opzoeken van zFCP-apparaten trad de volgende fout op.  Controleer je configuratie-informatie en probeer het opnieuw.

en: The following error occurred logging into the selected iSCSI node.  Please double check your authorization information and try again
nl: Bij het inloggen op de geselecteerde iSCSI-node trad de volgende fout op.  Controleer je autorisatie-informatie en probeer het opnieuw.

en: The following error occurred reconfiguring NVDIMM devices:
nl: De volgende fout trad op bij het opnieuw configureren van NVDIMM apparaten:

en: The following error occurred while attempting to add an FCoE SAN.  Please check your configuration and try again
nl: De volgende fout trad op bij het proberen een FCoE SAN toe te voegen.  Controleer je configuratie en probeer het opnieuw

en: The following error occurred while installing the boot loader. The system will not be bootable. Would you like to ignore this and continue with installation?
nl: Tijdens het installeren van de bootlader trad de volgende fout op. Het systeem zal niet opgestart kunnen worden. Wil je dit negeren en doorgaan met de installatie?

en: The following error occurred while installing.  This is a fatal error and installation will be aborted.
nl: De volgende fout is tijdens het installeren opgetreden. Dit is een fatale fout en de installatie wordt afgebroken.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
nl: De volgende fout is opgetreden tijdens het downloaden van het escrow-certificaat:
    
    %s

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %(errortxt)s
    
    The installation will now terminate.
nl: De volgende fouten traden op bij het aanmaken van de partities:
    
    %(errortxt)s
    
    De installatie zal nu beëindigd worden.

en: The following errors were encountered when checking your disk selection. You can modify your selection or quit the installer.
nl: Bij het controleren van je schijfselectie traden de volgende fouten op. Je kunt je selectie veranderen of het installatieprogramma afsluiten.

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout or quit the installer.
nl: De volgende fouten zijn opgetreden bij het controleren van je opslagconfiguratie.  Je kunt de opslagindeling veranderen of het installatieprogramma afsluiten.

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
nl: De volgende bestandssystemen van het Linux-systeem zijn eerder niet netjes afgekoppeld.  Wil je ze toch aankoppelen?
    %s

en: The following installations were discovered on your system.
nl: De volgende installaties zijn op je systeem ontdekt.

en: The following mandatory spokes are not completed:
nl: De volgende verplichte spaken zijn niet afgemaakt:

en: The following nodes have been discovered using the iSCSI initiator <b>%(initiatorName)s</b> using the target IP address <b>%(targetAddress)s</b>.  Please select which nodes you wish to log into:
nl: De volgende nodes werden ontdekt met de iSCSI-initiator <b>%(initiatorName)s</b> met doel-IP-adres <b>%(targetAddress)s</b>.  Selecteer op welke nodes je wilt inloggen:

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.
nl: De volgende software gemarkeerd voor installatie heeft fouten.  Dit wordt waarschijnlijk veroorzaakt door
    een fout in je installatiebron.

en: The following unformatted or LDL DASDs have been detected on your system. You can choose to format them now with dasdfmt or cancel to leave them unformatted. Unformatted DASDs cannot be used during installation.
nl: De volgende niet-geformatteerde of LDL DASD's zijn in je systeem ontdekt. Je kunt kiezen om ze nu met dasdfmt te formatteren of ze niet-geformatteerd te laten. Niet-geformatteerde DASD's kunnen tijdens de installatie niet gebruikt worden.

en: The following unformatted or LDL DASDs have been detected on your system. You can choose to format them now with dasdfmt or cancel to leave them unformatted. Unformatted DASDs cannot be used during installation.
nl: De volgende niet-geformatteerde of LDL DASD's zijn in je systeem ontdekt. Je kunt kiezen om ze nu met dasdfmt te formatteren of ze niet-geformatteerd te laten. Niet-geformatteerde DASD's kunnen tijdens de installatie niet gebruikt worden.

en: The following warnings were encountered when checking your kernel configuration. These are not fatal, but you may wish to make changes to your kernel config.
nl: De volgende waarschuwingen zijn gegenereerd bij het controleren van je kernelconfiguratie. Deze zijn niet fataal, maar je wilt misschien veranderingen aanbrengen in je kernelconfiguratie.

en: The following warnings were encountered when checking your storage configuration.  These are not fatal, but you may wish to make changes to your storage layout.
nl: De volgende waarschuwingen zijn opgetreden bij het controleren van je opslagconfiguratie. Deze zijn niet fataal, maar je wilt misschien veranderingen aanbrengen in je opslagindeling.

en: The group '%s' is required for this installation. This group does not exist. This is a fatal error and installation will be aborted.
nl: De groep '%s' is vereist voor deze installatie. Deze groep bestaat niet. Dit is een fatale fout. De installatie zal worden afgebroken.

en: The installation cannot continue and the system will be rebooted
nl: De installatie kan niet doorgaan en het systeem zal opnieuw opgestart worden

en: The installation source is in use by the installer and cannot be changed.
nl: De installatiebron wordt gebruik door het installatieprogramma en kan niet veranderd worden.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
nl: De installatie werd onderbroken omdat er een probleem met je hardware lijkt te zijn. De exacte foutboodschap is:
    
    %s.
    
     Het installatieprogramma zal nu afsluiten.

en: The installer has tried to mount the installation image, but cannot find it on the hard drive.
    
    Should I try again to locate the image?
nl: Het installatieprogramma heeft geprobeerd om de installatie-image aan te koppelen, maar kan deze op de harde schijf niet vinden.
    
    Zal ik opnieuw proberen de image te vinden?

en: The maximum size "%s" is invalid.
nl: De maximum grootte "%s" is ongeldig.

en: The mount point "%s" is not valid.  It must start with a /.
nl: Het koppelpunt "%s" is niet geldig.  Het moet met een / beginnen.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
nl: Het koppelpunt %s moet zich op een linux-bestandssysteem bevinden.

en: The package '%s' is required for this installation. This package does not exist. This is a fatal error and installation will be aborted.
nl: Het pakket '%s' is vereist voor deze installatie. Dit pakket bestaat niet. Dit is een fatale fout en de installatie zal worden afgebroken.

en: The password cannot be more than eight characters long.
nl: Het wachtwoord kan niet langer dan acht karakters zijn.

en: The password is set.
nl: Het wachtwoord is ingesteld.

en: The password must be at least six characters long.
nl: Het wachtwoord moet tenminste zes karakters lang zijn.

en: The password was set by kickstart.
nl: Het wachtwoord werd ingesteld door kickstart.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory : %s.  You can then make any changes required to your system.  Choose '1' to proceed with this step.
    You can choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing '2'.
    If for some reason this process does not work choose '3' to skip directly to a shell.
nl: De reddingsomgeving zal nu proberen om je Linux-installatie te vinden en aan te koppelen aan de map: %s.  Je kunt dan de benodigde veranderingen in je systeem aanbrengen.  Kies '1' om verder te gaan met deze stap.
    Je kunt ervoor kiezen om je bestandssystemen alleen-lezen in plaats van lezen-schrijven aan te koppelen door het kiezen van '2'.
    Als dit om de een of andere reden niet werkt, kies dan '3' om rechtstreeks naar een shell te gaan.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
nl: Het root-account wordt gebruikt voor het beheren van het systeem. Vul een wachtwoord in voor de rootgebruiker.

en: The size "%s" is invalid.
nl: De grootte "%s" is ongeldig.

en: The software marked for installation has the following errors.  This is likely caused by an error with your installation source.  You can quit the installer, change your software source, or change your software selections.
nl: De software gemarkeerd voor installatie heeft de volgende fouten.  Dit wordt waarschijnlijk veroorzaakt door een fout in je installatiebron.  Je kunt het installatieprogramma afsluiten, je softwarebron veranderen of je softwareselectie aanpassen.

en: The space available to this mount point can be changed by modifying the volume below.
nl: De beschikbare ruimte voor dit koppelpunt kan veranderd worden door het volume hieronder te wijzigen.

en: The system needs better quality of random data, you can improve it by typing randomly on keyboard and moving your mouse. The installation will continue automatically regardless of random data quality when time runs out.
nl: Het systeem heeft een betere kwaliteit random-data nodig, je kunt dit verbeteren door random op het toetsenbord te typen en de muis te bewegen. De installatie zal automatisch doorgaan als de tijd opraakt ongeacht de kwaliteit van de random-data.

en: The system needs more random data entropy
nl: Het systeem heeft meer random-data-entropie nodig

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: Het systeem zal automatisch opnieuw opstarten als je de shell verlaat.

en: The upgrade kickstart command is no longer supported. Upgrade functionality is provided through fedup.
nl: Het upgrade-kickstart-commando wordt niet meer ondersteund. Upgrade-functionaliteit wordt aangeboden via fedup.

en: The volume group name "%s" is already in use.
nl: De volumegroepsnaam "%s" is al in gebruik.

en: There is a problem with your existing storage configuration: %(errortxt)s
    
    You must resolve this matter before the installation can proceed. There is a shell available for use which you can access by pressing ctrl-alt-f1 and then ctrl-b 2.
    
    Once you have resolved the issue you can retry the storage scan. If you do not fix it you will have to exit the installer.
nl: Er is een probleem met je bestaande opslagconfiguratie: %(errortxt)s
    
    Je moet dit probleem oplossen anders kan de installatie niet doorgaan. Er is een shell beschikbaar door te drukken op Ctrl-Alt-F1 en daarna Ctrl-B 2.
    
    Zodra je het probleem opgelost hebt kun je de opslagscan opnieuw proberen. Als je het niet kan oplossen zal je het installatieprogramma moeten verlaten.

en: There is also free space available in pre-existing file systems.  While it's risky and we recommend you back up your data first, you can recover that free disk space and make it available for this installation below.
nl: Er is ook vrije ruimte beschikbaar in reeds bestaande bestandssystemen.  Hieronder kun je die vrije schijfruimte terugkrijgen en beschikbaar maken voor deze installatie. Dat is riskant en daarom bevelen wij je aan om eerst een back-up van je data te maken.

en: There is an entry in your /etc/fstab file that contains an invalid or incorrect file system type:
nl: Er is een regel in het /etc/fstab-bestand die een ongeldig of niet-correct bestandssysteemtype bevat:

en: There was a problem with your disk selection. Click here for details.
nl: Er is een probleem met je schijfselectie. Klik hier voor details.

en: There was an error running the kickstart script at line %(lineno)s.  This is a fatal error and installation will be aborted.  The details of this error are:
    
    %(details)s
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van het kickstart-script op regel %(lineno)s.  Dit is een fatale fout en de installatie zal beëindigd worden.  De details van deze fout zijn:
    
    %(details)s

en: This LVM Volume Group is missing %(missingPVs)d of %(totalPVs)d physical volumes. You can remove it or select a different device.
nl: Deze LVM-volumegroep mist %(missingPVs)d van %(totalPVs)d fysieke volumes. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This Software RAID array is missing %(missingMembers)d of %(totalMembers)d member partitions. You can remove it or select a different device.
nl: Deze software RAID-opstelling mist %(missingMembers)d van %(totalMembers)d onderdeel partities. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
nl: Dit apparaat kan niet rechtstreeks bewerkt worden. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This device contains the installation source.
nl: Dit apparaat bevat de installatiebron.

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
nl: Dit apparaat is versleuteld en kan zonder een geldige wachtzin niet gelezen worden. Je kunt het hieronder openen.

en: This field is optional.
nl: Dit veld is optioneel.

en: This file system may not be resized.
nl: De grootte van dit bestandssysteem kan niet aangepast worden.

en: This hardware (or a combination thereof) is not supported by Red Hat.  For more information on supported hardware, please refer to http://www.redhat.com/hardware.
nl: Deze hardware (of een combinatie hiervan) wordt niet ondersteund door Red Hat.  Voor meer informatie over ondersteunde hardware, zie http://www.redhat.com/hardware.

en: This is unstable, pre-release software.
nl: Dit is onstabiele, pre-release software.

en: This media is good to install from.
nl: Dit medium is geschikt om van te installeren.

en: This media is not good to install from.
nl: Dit medium is niet geschikt om van te installeren.

en: This mount point is invalid. The %s directory must be on the / file system.
nl: Dit aankoppelpunt is ongeldig. De %s map moet zich op het / bestandssysteem bevinden.

en: Time settings
nl: Tijdinstellingen

en: Timezone is not set.
nl: Tijdzone is niet ingesteld.

en: Timezone settings
nl: Tijdzone-instellingen

en: Timezone: %s
nl: Tijdzone: %s

en: To use DASD disks, you must provide the device number.
nl: Om DASD schijven te gebruiken, moet je het apparaatnummer aanbieden.

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
nl: Om iSCSI-schijven te gebruiken moet je het adres van jouw iSCSI-doel en de naam van de iSCSI-initiator opgeven die je hebt geconfigureerd voor jouw host.

en: To use zFCP disks, you must provide the device number, WWPN, and LUN configured for the device.
nl: Om zFCP schijven te gebruiken, moet je het apparaatnummer, WWPN en LUN geconfigureerd voor het apparaat aanbieden.

en: Too short
nl: Te kort

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
nl: Totaal geselecteerde ruimte om terug te vorderen: <b>%s</b>

en: Tried to use undefined partition "%s" in Btrfs volume specification.
nl: Er werd geprobeerd een niet gedefinieerde partitie "%s" te gebruiken in de BTRFS-volumespecificatie.

en: Tried to use undefined partition "%s" in RAID specification.
nl: Er werd geprobeerd een niet gedefinieerde partitie "%s" in de RAID-specificatie te gebruiken.

en: Tried to use undefined partition "%s" in Volume Group specification
nl: Er werd geprobeerd om een niet gedefinieerde partitie "%s" te gebruiken in volumegroepspecificatie

en: Try Fedora
nl: Probeer Fedora

en: Type here to search.
nl: Typ hier om te zoeken.

en: UNFORMATTED DASDS
nl: NIET-GEFORMATTEERDE DASD's

en: URL for the repository, without protocol.
nl: URL voor de repository, zonder protocol.

en: URL has no host component
nl: URL heeft geen host-onderdeel

en: URL is empty
nl: URL is leeg

en: URL of proxy in the form of protocol://host:[port]
nl: URL van proxy in het formaat protocol://host:[poort]

en: USER SETTINGS
nl: GEBRUIKERSINSTELLINGEN

en: Unable to encrypt password: unsupported algorithm %s
nl: Versleutelen wachtwoord lukt niet: niet-ondersteund algorithme %s

en: Unable to find /bin/bash to execute!  Not starting shell.
nl: Kan /bin/bash niet vinden om uit te voeren! Er wordt geen shell opgestart.

en: Unacceptable label format for file system.
nl: Onaanvaardbaar labelformaat voor bestandssysteem.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unformatted DASDs Detected
nl: Niet-geformatteerde DASD's gevonden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown or invalid device '%s' specified
nl: Onbekend of ongeldig apparaat '%s' gespecificeerd

en: Unknown or invalid format '%(format)s' specified for device '%(device)s'
nl: Onbekend of ongeldig formaat '%(format)s' gespecificeerd voor apparaat
    '%(device)s'

en: Unmanaged
nl: Niet beheerd

en: Unsupported Hardware
nl: Niet ondersteunde hardware

en: Unsupported Hardware Detected
nl: Niet-ondersteunde hardware gevonden

en: Use
nl: Gebruik

en: Use All Space
nl: Gebruik alle ruimte

en: Use Free Space
nl: Gebruik vrije ruimte

en: Use Network Time
nl: Gebruik netwerktijd

en: Use of this product is subject to the license agreement found at %s
nl: Het gebruik van dit product is onderworpen aan de licentieovereenkomst die te vinden is op %s

en: Use text mode
nl: Gebruik tekstmodus

en: Use the credentials from discovery
nl: Gebruik de legitimatie van opzoeken

en: User %s will be created
nl: Gebruiker %s zal aangemaakt worden

en: User and Group IDs
nl: Gebruikers- en groeps-ID's

en: User creation
nl: Gebruiker aanmaken

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User name cannot contain character: '%s'
nl: Gebruikersnaam mag dit karakter niet bevatten: '%s'

en: User name cannot start with '-' character
nl: Gebruikersnaam mag niet beginnen met het '-' karakter

en: User name is reserved for system: %s
nl: Gebruikersnaam is gereserveerd voor het systeem: %s

en: User name must be shorter than 33 characters
nl: Gebruikersnaam moet korter zijn dan 33  karakters

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: VLAN %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) connected
nl: Vlan %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) verbonden

en: VLAN ID
nl: VLAN-ID

en: VNC Password
nl: VNC-wachtwoord

en: VNC password must be six to eight characters long.
    Please enter a new one, or leave blank for no password.
nl: Het VNC-wachtwoord moet zes tot acht karakters lang zijn.
    Vul een nieuw wachtwoord in of laat het leeg voor geen wachtwoord.

en: VPN Type
nl: VPN-type

en: Vendor
nl: Leverancier

en: Verifying media, please wait...
nl: Bezig met verifiëren van media, even geduld...

en: Volume Group
nl: Volumegroep

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
nl: Volumegroepsnaam %s is al in gebruik. Wijzigingen worden niet opgeslagen.

en: Volume group "%s" defined without any physical volumes.  Either specify physical volumes or use --useexisting.
nl: Volumegroep "%s" werd gedefinieerd zonder fysieke volumes.  Specificeer fysieke volumes of gebruik --useexisting.

en: Volume group "%s" given in volgroup command does not exist.
nl: Volumegroep "%s" opgegeven in volgroup-commando bestaat niet.

en: Volume group given physical extent size of "%(extentSize)s", but must be one of:
    %(validExtentSizes)s.
nl: Volumegroep met opgegeven grootte "%(extentSize)s", maar dit moet een van de volgende zijn:
    %(validExtentSizes)s.

en: WELCOME
nl: WELKOM

en: WELCOME TO %(name)s %(version)s.
nl: WELKOM BIJ %(name)s %(version)s.

en: Waiting for %s threads to finish
nl: Wachten totdat %s threads beëindigd zijn

en: Warning checking storage configuration
nl: Waarschuwing bij controleren van opslagconfiguratie

en: Warning checking storage configuration.  <a href="">Click for details.</a>
nl: Waarschuwing bij het controleren van opslagconfiguratie. <a href="">Klik voor details.</a>

en: Warning checking storage configuration.  <a href="">Click for details</a> or press Done again to continue.
nl: Waarschuwing bij het controleren van opslagconfiguratie. <a href="">Klik voor details</a> of klik weer op Klaar om verder te gaan.

en: Warning: All storage changes made using the installer will be lost when you choose to format.
    
    Proceed to run dasdfmt?
nl: Waarschuwing: Alle opslagveranderingen die gemaakt zijn met het installatieprogramma zullen verloren gaan als je kiest voor formatteren.
    
    doorgaan met het uitvoeren van dasdfmt?

en: Warning: Existing data on reconfigured devices will be lost.
nl: Waarschuwing: Bestaande data op opnieuw geconfigureerde apparaten zal verloren gaan.

en: Warning: Processor has Simultaneous Multithreading (SMT) enabled
nl: Waarschuwing: processor heeft Simultaneous Multithreading (SMT) ingeschakeld

en: Warning: Processor has Simultaneous Multithreading (SMT) enabled.  <a href="">Click for details.</a>
nl: Waarschuwing: processor heeft Simultaneous Multithreading (SMT) ingeschakeld.  <a href="">Klik voor details.</a>

en: Warning: You won't be able to switch between keyboard layouts (from the default one) when you decrypt your disks after install.
nl: Waarschuwing: Je kunt niet tussen toetsenbord indelingen omschakelen (vanuit de standaard indeling) als je jouw schijven na de installatie versleutelt.

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: We won't touch your disks until you click 'Begin Installation'.
nl: We laten je schijven met rust totdat je op 'Begin met installatie' klikt.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
nl: We hebben netwerktoegang nodig om informatie op te halen over je locatie en om software-updates
    beschikbaar voor je te maken.

en: Weak
nl: Zwak

en: Welcome to Fedora
nl: Welkom bij Fedora

en: What language would you like to use during the installation process?
nl: Welke taal wil je gebruiken tijdens het installatieproces?

en: When finished, please exit from the shell and your system will reboot.
nl: Verlaat de shell als je klaar bent;  je systeem zal dan opnieuw opstarten.

en: When you create mount points for your %(name)s %(version)s installation, you'll be able to view their details here.
nl: Als je koppelpunten aanmaakt voor je %(name)s %(version)s installatie, kun je de details ervan hier bekijken.

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
nl: Welke combinatie(s) hebben je voorkeur voor het omschakelen tussen toetsenbordindelingen?

en: Which installation source would you like to use?
nl: Welke installatiebron wil je gebruiken?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
nl: Welke toetsenbordindelingen wil je op dit systeem gebruiken?  Je kunt elke indeling naar de top van de lijst verplaatsen om deze als de standaard te selecteren.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
nl: Zal over 15 seconden opnieuw proberen te verbinden...

en: Wired (%(interface_name)s) connected
nl: Bekabeld (%(interface_name)s) verbonden

en: Wired (%(interface_name)s) connected
nl: Verbonden met bekabeld (%(interface_name)s)

en: Wired (%(interface_name)s) disconnected
nl: Verbinding met bekabeld (%(interface_name)s) verbroken

en: Wireless
nl: Draadloos

en: Wireless connected to %(access_point)s
nl: Draadloos verbonden met %(access_point)s

en: Working
nl: Bezig

en: Writing network configuration
nl: Bezig met schrijven van netwerkinformatie

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical installation or continue with a text mode installation?
nl: X kon op jouw machine niet worden gestart. Wil je VNC starten om een verbinding te maken met deze computer vanaf een andere computer en een grafische installatie uitvoeren, of wil je verder gaan met een installatie in tekstmodus?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
nl: Je draait Fedora op dit moment vanaf live-media.
    Je kunt Fedora nu installeren, of je kiest "Naar harde schijf installeren" in het 'Activiteiten'-overzicht op elk later moment.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
nl: Je kunt kiezen voor "Naar harde schijf installeren"
    in het 'Activiteiten'-overzicht op elk later moment.

en: You can remove existing file systems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a file system will permanently delete all of the data it contains.
nl: Je kunt bestaande bestandssystemen die je niet meer nodig hebt verwijderen om ruimte voor deze installatie vrij te maken.  Het verwijderen van een bestandssysteem zal alle data erin permanent vernietigen.

en: You can remove or insert additional disks at this time and press 'Rescan Disks' below for the changes to take effect.
nl: Je kunt nu extra schijven verwijderen of toevoegen en hieronder op 'Schijven opnieuw scannen' drukken om de veranderingen effectief te maken.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
nl: Je hebt geen Linux-partities. Het systeem zal nu herstarten.

en: You don't have any Linux partitions. %s
nl: Je hebt geen Linux partities. %s

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
nl: Je hebt er voor gekozen om een deel van je data te versleutelen. Je moet een wachtzin aanmaken die je moet gebruiken om toegang tot je data te krijgen wanneer de computer opstart.

en: You have chosen to skip boot loader installation.  Your system may not be bootable.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de bootladerinstallatie over te slaan.  Je systeem zal waarschijnlijk niet kunnen opstarten.

en: You have no working NTP server configured
nl: Je hebt geen werkende NTP-server geconfigureerd

en: You have not created a bootable partition.
nl: Je hebt geen opstartpartitie aangemaakt.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
nl: Je hebt geen rootpartitie (/) gedefinieerd. Deze is vereist om verder te gaan met de installatie van %s.

en: You have not specified a swap partition. %(requiredMem)s of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s.
nl: Je hebt geen swap partition gespecificeerd. Er is %(requiredMem)s geheugen vereist om verder te gaan met de installatie zonder een swap partitie, maar je hebt slechts %(installedMem)s.

en: You have not specified a swap partition. Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
nl:  Je hebt geen swap partition gespecificeerd. Hoewel het niet in alle gevallen vereist is, zal het de perfomance voor de meeste installaties significant verbeteren.

en: You have provided an invalid value
nl: Je hebt een ongeldige waarde opgegeven

en: You have specified that the group '%s' should be excluded from installation.  This group does not exist.  Would you like to ignore this group and continue with installation?
nl: Je hebt aangegeven dat de groep '%s' niet moet worden geïnstalleerd. Deze groep bestaat niet. Wil je deze groep negeren en verder gaan met de installatie?

en: You have specified that the group '%s' should be installed.  This group does not exist.  Would you like to ignore this group and continue with installation?
nl: Je hebt aangegeven dat de groep '%s' moet worden geïnstalleerd. Deze groep bestaat niet. Wil je deze groep negeren en doorgaan met de installatie?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist.  Would you like to ignore this package and continue with installation?
nl: Je hebt aangegeven dat het pakket '%s' moet worden geïnstalleerd.  Dit pakket bestaat niet. Wil je dit pakket negeren en doorgaan met de installatie?

en: You haven't created any mount points for your %(product)s %(version)s installation yet.  You can:
nl: Je hebt nog geen enkel koppelpunt voor je %(product)s %(version)s installatie aangemaakt.  Je kunt:

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while formatting completes.
nl: Je kunt <a href="">naar het hoofdmenu teruggaan</a> om andere installatie
    opties af te maken terwijl de formattering uitgevoerd wordt.

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while this scan completes.
nl: Je kunt <a href="">naar het hoofdmenu teruggaan</a> om andere installatie opties af te maken terwijl deze scan afgemaakt wordt.

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
nl: Je kunt een toetsenbordindeling toevoegen door het hieronder te selecteren:

en: You may input a comma-separated list of group names and group IDs here. Groups that do not already exist will be created; specify their GID in parentheses.
nl: Je kunt hier een met komma's gescheiden lijst van groepsnamen en groep-ID's invullen.
    Groepen die nog niet bestaan zullen aangemaakt worden; specificeer hun GID tussen haakjes.

en: You must create a new file system on the root device.
nl: Je moet een nieuw bestandssysteem op het rootapparaat aanmaken.

en: You must set a password
nl: Je moet een wachtwoord instellen

en: You need to configure the network to use a network installation source.
nl: Je moet het netwerk configureren om een netwerkinstallatiebron te gebruiken.

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
nl: Je moet eerst het netwerk instellen als je NTP wilt gebruiken

en: You selected disk %(selected)s, which contains devices that also use unselected disk %(unselected)s. You must select or de-select these disks as a set. | You selected disk %(selected)s, which contains devices that also use unselected disks %(unselected)s. You must select or de-select these disks as a set.
nl[0]: Je selecteerde schijf %(selected)s, die apparaten bevat die ook de niet geselecteerde schijf %(unselected)s gebruiken. Je moet deze schijven als een set selecteren of alle deselecteren.
nl[1]: Je selecteerde schijf %(selected)s, die apparaten bevat die ook de niet geselecteerde schijven %(unselected)s gebruiken. Je moet deze schijven als een set selecteren of alle deselecteren.

en: You will have to press Done twice to confirm it.
nl: Je moet twee keer op Klaar klikken om het te bevestigen.

en: You'll be able to make space available during custom partitioning.
nl: Je kunt tijdens een aangepaste partitionering meer ruimte beschikbaar maken.

en: You'll set a passphrase next.
nl: Je zal hierna een wachtzin instellen.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
nl: Je %(mount)s partitie is kleiner dan %(size)s wat lager is dan aanbevolen wordt voor een normale %(productName)s installatie.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s which is lower than required.
nl: Je %(mount)s partitie is kleiner dan %(size)s wat lager is dan vereist wordt.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)s to %(maxSize)s)
nl: De %(mount)s partitie is te groot voor het formatteren als %(format)s (toegestane grootte loopt van %(minSize)s MB tot %(maxSize)s MB)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)s to %(maxSize)s)
nl: De %(mount)s partitie is te klein voor het formatteren als %(format)s (toegestane grootte loopt van %(minSize)s MB tot %(maxSize)s MB)

en: Your %s must be on a separate partition or LV.
nl: Je %s moet zich een aparte partitie of LV bevinden.

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot from a GPT disk label. To continue, please create a 1MiB 'biosboot' type partition.
nl: Je op BIOS gebaseerd systeem heeft een speciale partitie nodig om op te kunnen starten van een schijf met een schijflabelformaat GPT. Om verder te gaan moet je een 1 MiB 'biosboot'type partitie aanmaken.

en: Your current <a href="" title="%(tooltip)s"><b>%(product)s</b> software selection</a> requires <b>%(total)s</b> of available space, including <b>%(software)s</b> for software and <b>%(swap)s</b> for swap space.
nl: Je huidige <a href="" title="%(tooltip)s"><b>%(product)s</b> software selectie</a> vereist <b>%(total)s</b> beschikbare ruimte, inclusief <b>%(software)s</b> voor software en <b>%(swap)s</b> voor swap ruimte.

en: Your customizations will result in the following changes taking effect after you return to the main menu and begin installation:
nl: Jouw aanpassingen zullen de volgende veranderingen te weeg brengen en worden effectief nadat je bent teruggegaan naar het hoofdmenu en met de installatie begint:

en: Your root partition is less than %(size)s which is usually too small to install %(product)s.
nl: Je root partitie is kleiner dan %(size)s wat meestal te weinig is om %(product)s te installeren.

en: Your root partition must be on a device of type: %s.
nl: Je root partitie moet zich bevinden op een apparaat van type: %s

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  From a shell, you can fsck and mount your partitions manually.
nl: Je systeem heeft vervuilde bestandssystemen waarvoor je koos ze niet aan te koppelen. Vanuit een shell kun je fsck gebruiken en je partities handmatig aankoppelen.

en: Your system has been mounted under %(mountpoint)s.
    
    If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(mountpoint)s
nl: Je systeem is aangekoppeld aan %(mountpoint)s.
    
    Als je jouw systeem de root-omgeving wilt maken dan voer je dit commando uit:
    
    	chroot %(mountpoint)s

en: _Apply
nl: Toe_passen

en: _Click here to create them automatically.
nl: Hier _klikken om ze automatisch aan te maken.

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _Desired Capacity:
nl: _Gewenste capaciteit:

en: _Done
nl: _Klaar

en: _Encrypt my data.
nl: _Versleutel mijn data.

en: _Exit Installer
nl: Installatieprogramma _afsluiten

en: _I will configure partitioning.
nl: Partities _zelf configureren.

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _New mount points will use the following partitioning scheme:
nl: _Nieuwe aankoppelpunten zullen het volgende partitieschema volgen:

en: _No
nl: _Nee

en: _Preserve current selections
nl: _Behoud de huidige selecties

en: _Quit
nl: _Afbreken

en: _Reset selections
nl: _Herstel selecties

en: _Retry
nl: _Nieuwe poging

en: _Update Settings
nl: _Update-instelling

en: _Yes
nl: _Ja

en: autopart fstype of %s is invalid.
nl: autopart-fstype van %s is ongeldig.

en: boot loader stage2 device %(stage2dev)s is on a multi-disk array, but boot loader stage1 device %(stage1dev)s is not part of this array. The stage1 boot loader will only be installed to a single drive.
nl: bootloader-stage2-device %(stage2dev)s ligt op een multi-disk-array, maar bootloader-stage1-device %(stage1dev)s niet. De stage1-bootlader zal alleen op een enkele drive geïnstalleerd worden.

en: boot loader stage2 device %(stage2dev)s is on a multi-disk array, but boot loader stage1 device %(stage1dev)s is not. A drive failure in %(stage2dev)s could render the system unbootable.
nl: bootlader-stage2-apparaat %(stage2dev)s bevindt zich op een array met meerdere schijven, maar bootlader-stage1-apparaat %(stage1dev)s niet. Een apparaatstoring in %(stage2dev)s kan ervoor zorgen dat het systeem niet meer op kan starten.

en: checked
nl: gecontroleerd

en: checking status
nl: status controleren

en: description
nl: beschrijving

en: disk free
nl: Vrij op schijf

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
nl: bv.: "20 GB", "500mb" (zonder aanhalingstekens)

en: empty password
nl: leeg wachtwoord

en: englishName
nl: Dutch

en: fs free
nl: Beschikbare ruimte

en: iscsi --iface must be specified (binding used) either for all targets or for none
nl: iscsi --iface moet gespecificeerd worden (binding gebruikt) of voor alle doelen of voor geen enkele

en: local ISO file
nl: lokaal ISO-bestand

en: logvol --noformat must also use the --name= option.
nl: logvol --noformat moet ook de --name= optie gebruiken.

en: malformed URL, cannot parse it.
nl: ongeldige URL, kan deze niet ontleden.

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: name
nl: naam

en: nativeName
nl: Nederlands

en: no NTP servers have been configured
nl: er zijn geen NTP-servers geconfigureerd

en: not configured
nl: niet geconfigureerd

en: not set
nl: niet ingesteld

en: nvdimm: namespace %s not found.
nl: nvdimm: naamruimte %s werd niet gevonden.

en: nvdimm: nvdimm plugin not available.
nl: nvdimm: nvdimm plug-in niet beschikbaar.

en: part --noformat must also use the --onpart option.
nl: part --noformat moet ook de --onpart optie gebruiken.

en: passphrase
nl: wachtzin

en: passphrases
nl: wachtzinnen

en: password
nl: wachtwoord

en: passwords
nl: wachtwoorden

en: policy name required for %s
nl: Voor %s is een policynaam vereist

en: q
nl: d

en: raid --noformat must also use the --device option.
nl: raid --noformat moet ook de --device optie gebruiken.

en: selected
nl: geselecteerd

en: status: not working
nl: status: niet werkend

en: status: working
nl: status: werkend

en: storage configuration failed: %s
nl: opslagconfiguratie mislukte: %s

en: summary
nl: overzicht

en: testing status...
nl: testen status...

en: unplugged
nl: niet aangesloten

en: use
nl: gebruik

en: volgroup --noformat and volgroup --useexisting must also use the --name= option.
nl: volgroup --noformat en volgroup --useexisting moeten ook de --name= optie gebruiken.
